Çok gerçekçi robot bebek

Paylaş
 

Çok gerçekçi robot bebek görenleri şaşkına çeviriyor. Hareket ve mimikleri ile sanki gerçek bir bebek hissi uyandıran bu robot aslında bir firmanın bebeklerin tepkisine ve hareketlerine göre üretilmek istenen kıyafetlerin testi için üretilmiş.

Mühendisler gerçek bir bebek üzerinde denemenin zararlı olacağı kanısına varınca  sıfırdan robot bir bebek üretilmiş.

Derisi ve kemikleri hatta mimikleri ve yüzü tamamıyla Çok gerçekçi robot bebek insanların testine sunulmak üzere belli kişilere dağıtılmış.

Gelen yoğun istek üzerine çalışmalarını dahada detaylandıran mühendisler bu Çok gerçekçi robot bebeği seri üretime geçirmeye ve bebek özlemi çeken ailelere özlemlerini gidermesi için satma kararı almış.

Uzmanlar bir çok ailenin evlendiğinde çocuk istediğini ama cesaret edemediğini ama böyle bir robot bebek alarak  hem kendilerini test ettiklerini hem de bebek nasıl bakılır, ilk defa anne olanlar için bebek nasıl tutulur bebek bakımı hakkında tecrübe kazanma yolu olarak fazlasıyla kullanılmaya başladığını belirtiyorlar.

Bebek bakım kursları ve Bebek bakım derslerinde çok fazla kullanılan bu Çok gerçekçi robot bebek ilerleyen günlerde ülkemize gelir mi bilinmez ama annelik dersi için oldukça kullanışlı olduğu kesin.

İşte o Çok gerçekçi robot bebek videomuz ve karar sizin 🙂 Ne dersiniz gerçekten de Çok gerçekçi robot bebek adını hakediyor mu?

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar