Boğaz ağrısına iyi gelen doğal karışımlar

Paylaş
 

Boğaz ağrısına iyi gelen doğal karışımlar ile ağrılarınıza son verin. Havaların aniden soğumasıyla hastalıklar çoğalmaya başladı. Özellikle hava yoluyla bulaşan hastalıklar boğazlara ciddi manada tahrip etmekte.

Boğaz-ağrısına-iyi-gelen-doğal-karışımlar

Boğaz ağrısına iyi gelen doğal karışımlar
Yazın aniden bitmesi ve mevsim değerlerinin altına inilmesi insan vücudunu olmusuz yönde etkiliyor. Sıcak havaları arayacağımız şu günlerde dışarı çıkarken biraz daha dikkatli olmalıyız. Sabah işe giderken veya dışarı çıkarken hava çok sıcak olabilir ama aniden yağmurda yağabilir. Mevsimlerin bozulmasından kaynaklanan bu doğa olaylarına karşı daha dikkatli olmalısınız. Yoksa hiç ummadığınız anda hastalığa yakalana bilirsiniz.

İşte Boğaz ağrısına iyi gelen doğal karışımlar:

-Bir tutam acı biberi yarım bardak suyla karıştırıp için.Bir tutam acı biberi yarım bardak suyla karıştırıp için.
-Yarım kaşık karbonat ve tuzu yarım bardak ılık suya karıştırıp için.
-1 bardak sıcak suya 1 kaşık tuz ekleyip içebilirsiniz.
-1 kaşık kuru kekik ile bir bardak sıcak suyu karıştırıp suyu süzüp için.
-2 kaşık elma sirkesini bir bardak ılık suyla karıştırıp içebilirsiniz.
-2 kaşık bal ile 1 kaşık limon suyunu karıştırıp sıcak suya koyup çay gibi için.

Bu karışımlar sayesinden boğaz ağrılarınızı geçirebilirsiniz. Hem sağlıklı hemde doğal olan bu şurupları gönül rahatlığıyla evinizde hazırlayabilirsiniz. Ciddi manada enfeksiyon kapmamış ise bu doğal karışımların faydası olacaktır. Eğer boğaz ağrısı ciddi bir boyuta geldiyse hemen bir hekime baş vurmanız gerekmektedir. (kadinkahvesi.com)

Etiketler: Boğaz ağrısına iyi gelen doğal karışımlar, sağlık, doğal şuruplar, boğaz ağrısına ne iyi gelir, boğaz ağrısını ne geçirir,
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar