Babasına emanet edilen bebeğin dramı

Paylaş
 

Anneler gün içinde mutlaka evden ayrılmak ve kısa bir süre de olsa yavrularını babalarına emanet etmek zorunda kalmışlardır . Peki siz anneler işlerinizi yaparken eşleriniz yavrunuza yeteri kadar bakabiliyor mu ?
Babasına emanet edilen bebeğin dramı başlığıyla sosyal medyaya yayılan bu video size nasıl bir görüntü ile karşılaşacağınız hakkında bilgi verir sanırım 🙂
Anneler, sözümüz size 🙂 Eşlerinize emanet ettiğiniz yavrunuz acaba böyle görüntülere sahne oluyor mu 🙂
Bebeklerini eşlerine emanet eden anneler, bu video sizin için …

Bebek bakımında babanın desteği

Bunların yanında babalar bebeğin bakımını yaparken anneler de dinlenme şansına sahip olurlar. Çünkü annenin dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bebek baktığı için tüm gün kendini ihmal eden annenin psikolojisi olumsuz etkilenebiliyor. Hem annenin hem de bebeğin sağlıklı gelişimi için annenin psikolojik durumu çok önemli.

Çalışan annelerin sayısı, değişen kültürel yapıyla birlikte, artsa da her evde mutlaka babalar çalışıyor. Annelerin yarısı çalışıyorsa babaların neredeyse tümü çalışıyor. Babalar da çocuğun bakım sorumluluğunun tümünü annelere bırakabiliyor. Bu yaklaşım doğru değil. Çocukların anneleri kadar babalarıyla da duygusal bağ kurmaya ihtiyacı var. Bebeğin bakım sorumluluğunu sadece annenin alması annenin psikolojisini de olumsuz etkileyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar