Ayakta Çıkan Nasır ve Siğilden İlaçsız Kurtulma Yolu

Paylaş
 

Ayakta Çıkan Nasır ve Siğilden İlaçsız Kurtulma Yolu : Ayakta Çıkan Nasır ve Siğillerden Kurtulmak İçin Evde Neler Yapabiliriz? İzleyelim, Görelim!

Gün boyu ayaklarımız vücudumuzu taşıyor, ayakkabının içinde havasız ve nemli kalıyor. Yıllar geçtikçe mantar , siğil, sivilce, ve nasıl oluşabiliyor. Her ne kadar bakımını yapsak da ayaktaki nasıl ve siğillerin tedavisi zahmetli ve uzun sürüyor. İşte size Ayakta Çıkan Nasır ve Siğilden İlaçsız Kurtulma Yolu….

Önemli uyarı, videoyu dikkatlice izledikten sonra anlatılanları bir bir uygulamanızı ve kullandığınız aletleri hijyenik olması açısından alkolle silmenizi öneririz.

Ayakta neden nasır çıkar?

Uzun bir günden sonra, ayaklarınız çok yorulabilir. Yüksek topuklu ayakkabıgiymek, çorap giymemek, kuru ortamlar, cildin ölü derilerden arındırılmaması, ayağı çok sıkan ayakkabılar, uzun saatler boyunca giyilen ayakkabılar, ter… Bütün bu faktörler ayak sorunlarına yol açabilir.

Ayak nasırları özellikle topukta, başparmak ya da küçük parmağın yanlarında veya parmaklarınızın üzerinde olmak üzere ayakların çeşitli yerlerinden belirebilir. Başta yalnızca can sıkıcı olurlar, ancak başıboş bırakıldıklarında giderek ağrılı hale gelirler.

Video yabancı dilde kayıt yapılmış ve ingilizce bilenler bize ulaşırsa ne dediğini haberimizin içine yazmak isteriz.

Videoyu beğendiyseniz ihtiyacı olanlara ulaşması için paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar