Ateş düşürücü doğal ilaçlar

Paylaş
 

Ateş düşürücü doğal ilaçlar sayesinde yüksek ateş den çabucak kurtulabilirsiniz. Yüksek ateşin vücuda verdiği zararı en aza indiren doğal ilaçlar sayesinde sağlığınıza kolay ve güvenli bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Ateş-düşürücü-doğal-ilaçlar

Yüksek ateşin gelişini haber veren en belirgin özellikleri üşüme duygusu ve vücudun kontrol edilemeyecek şekilde titremesidir. Bu gibi durumlarda uzmanlar şu karışımların yüksek ateşi düşürmede etkili olduğunu bildiriyor:

İşte Ateş düşürücü doğal ilaçlar
Limon: Bir adet limonu ortasından kesin. Daha sonra arasına bir çay kaşığı tuz yerleştirip her iki yarım limonu ateşte kabukları kararana kadar pişirin. Ilımasının ardından limonları hastanın vücuduna hafif hafif sıkarak sürün.

Menekşe yaprağı: Bir litre suyun içine bir avuç menekşe yaprağı katın. Daha sonra süzerek günde 3 defa bir kahve fincanı için.

Pamuk tohumu: 1 litre suyun içine 1 avuç pamuk tohumu katıp süzün ve günde 3 öğün birer çorba kaşığı için.

Karanfil çiçeği: Bir litre suyun içine bir avuç karanfil çiçeği atın. Sonra süzerek günde 3 öğün ikişer çorba kaşığı için.

Sirke: Hastanın başına sirke ile ıslatılmış ve fazla sıkılmamış bir tülbent bağlayın.

Sarımsaklı yoğurt: Hastanın vücuduna bol miktarda sarımsaklı yoğurt sürün. Yoğurdun kurumasının ardından temiz ve ılık bir bezle vücudunu silin.

Kabak: Bir litre suyun içine ince kıyılmış bir avuç kabak katıp kaynatın. Daha sonra süzerek günde 3 öğün bir çay bardağı için.

Maydanoz : Bir litre suyun içine bir avuç ince kıyılmış maydanoz katıp kaynatın. Daha sonra süzerek günde 3 öğün bir çay bardağı için.

Grip nezle soğuk algınlığı için iyi gelen yiyecekler

Ev yapımı bu doğal şifalı kürler ile kışın hastalıklara karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

Özellikle kış ayları yaklaşıyorken grip, soğuk algınlığı veya nezle olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyoruz. Üstelik grip, soğuk algınlığı ve nezle çok çabuk bulaşıcı etki göstererek salgın oluşturabiliyor. Eğer önlemimizi alırsak grip, soğuk algınlığı ve nezleden doğal yöntemler uygulayarak korunmamız mümkün. İşte siz Bilgi Doktoru okurları için derlediğimiz, grip, soğuk algınlığı ve nezle için doğal korunma kürleri- Grip nezle soğuk algınlığı için iyi gelen yiyecekler

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler: Ateş düşürücü doğal ilaçlar, ateş düşürücü şurup, ateş düşürücü ilaçlar, ateş düşürücü ilaç
loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar