Yağ bezelerini doğal yolla yok etmek

Paylaş
 

Yağ bezelerini doğal yolla yok etmek mümkün… Lipozomlar yani yağ bezelerinin etkili bir şekilde yok etmek ister misiniz? Cilt altında genellikle top top bulunan zararsız ama estetik olarak sizi rahatsız eden bu yağ bezelerinin yok edilmesi için size 3 doğal tedavi yöntemi göstereceğiz.  Bu yağ bezleri ameliyatla çok kısa sürede alınıyor fakat lokal anestezi ve neşter altına yatmak, sonrasında dikişlerin bakımı gibi zahmetli bir süreç yerine size doğal bir tedavi yönteminden bahsedeceğiz. Yağ bezeleri vücuttaki yağ metobolizmasının sağlıksız çalıştığına işarettir.

Yağ bezelerini doğal yolla yok etmek için birinci yöntem:

4 yemek kaşığı una, bir yemek kaşığı bal ekleyin. Elde edeceğiniz karışımı gece yatmadan önce yağ bezesinin üzerine sürün ve gazlı bez- bant yardımı ile üzerini örtün. Sabaha kadar bu şekilde kalsın ve  sabah ılık su sabun yardımı ile temizleyin. Bu işlemi 7 gün boyunca yapmanız gerekmektedir. Bu doğal ve sağlıklı tedavi yöntemi sizi yağ bezenizden kurtaracaktır.

Yağ bezelerini doğal yolla yok etmek için ikinci yöntem:

Bu yöntem için soğana ihtiyacımız var. Kaynayan suya (1.5 su bardağı kadar) kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atın. 5 dk. kaynatıp ılımaya bırakın. ılıdıktan sonra süzün ve 15 gün boyunca aç karna günde 2 kere için. Eğer çalışıyorsanız bu doğal bitkiyi akşam yemeğinden önce ve yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus ise soğan kahverengi olacak, mor veya beyaz soğan olmayacak. Suyu da beklemiş veya soğumuş olmayacak. Karışım yeni hazırlanmış olacak ve ılık olacak… Bu tedavi yöntemi Prof. Dr. Saraçoğlu’nun geliştirmiş olduğu yöntemdir. Herkezde aynı sonuçu verecek diye kesin bir kural yoktur ama başarı oranı %90 dır. %10 başarısız olanların da arka planda yatan başka bir hastalığı vardır yada sürekli kullandığı bir ilaç vardır… Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yağ bezelerini doğal yolla yok etmek için üçüncü yöntem:

Kaynayan 1,5 su bardağı suya 1 tatlı kaşığı lavanta atıp 10 dk kadar kaynatın. Sıcakken süzüp, 15 gün boyunca her gün akşam yemeklerinden en az 2 saat sonra 1 çay bardağı ılık olarak için. Kalan kısmını ertesi gün kullanabilirsiniz. 15 günlük ilk kür tamamlandıktan sonra aynı uygulama 3 defa tekrar edilir ve kür sonlandırılır. Sağlıklı günler dileriz. Sevdikleriniz için ve ihtiyacı olanlar için bu tedaviyi paylaşarak onların da şifa bulmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar