Tırnak uzatan sarımsak yağ karışımı nasıl yapılır

Tırnak uzatan sarımsak yağ karışımı nasıl yapılır
Paylaş
 

Tırnak uzatan sarımsak yağ karışımı nasıl yapılır

Tırnak uzatan sarımsak yağ karışımı nasıl yapılır : İki hafta boyunca bu karışıma parmaklarınızı batırın ve etkisine şok olacaksınız. Tırnaklarınız çok sık kırılıyorsa, tırnaklarınız güçsüzse, bu yüzden uzatamıyorsanız eğer, size vereceğimiz doğal tarif ile bu problem tamamen ortadan kalkacak.

Zeytinyağı, sarımsak ve portakal suyu ile tırnaklarınız hızlı bir şekilde uzayacak ve güçlenecek. Artık istediğiniz kadar tırnaklarınız uzatacaksınız ve kırılmasından korkmayacaksınız.

Tırnak uzatan karışım için gerekli malzemeler:

2 diş sarımsak

1 bardak taze sıkılmış portakal suyu

3 yemek kaşığı zeytinyağı. Malzemeler hazırsa eğer hemen hazırlanışına geçelim.

Hazırlanışı:

Önce sarımsakları güzelce dövün ve ezin. Üzerine portakal suyunu ekleyin.Ellerinizi sokacağınız kabın içine portakallı sarımsağı ekleyin ve karıştırın. Şimdi tek yapmanız gereken tırnaklarınızı ve parmak uçlarını bu doğal karışımın içine batırıp çıkartmak. 10 dakika boyunca bu işlemi tekrar edin ve sonra ayrı bir kaba zeytinyağını dökün. 15 dakika boyunca da tırnaklarınız zeytinyağına batırıp çıkartın.

Bu işlemi haftada iki kere tekrarlayın. Tırnaklarınızda oje parlatıcı vs maddeler olmadan yapın. Direk tırnağa temas etmesi lazım karışımın. 2 hafta sonra tırnaklarınız güçlenecek ve daha hızlı uzayacak.

Doğal manikür yöntemi

Bu haber www.bayanlarbilir.com sitesine aittir. Aktif link verilmeden kullanılamaz.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar