Survivor artık Foça’da mı çekilecek?

Paylaş
 

Survivor artık Foça’da mı çekilecek?:  Geçtiğimiz hafta Foça’ya gelen Acun Ilıcalı, Survivor’un Foça’da yapılabileceğinin sinyallerini verdi. Bir günlük gezisinde yaptığı değerlendirmeler konusundaki kararı henüz belli olmayan Acun, Survivor’u Türkiye’ye taşımaya kararlı gözüküyor. Acun’un şimdilik bu planlarını gizli tuttuğu ancak önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili bir açıklama yapılabileceği bekleniyor.

RADİKAL – Acun Ilıcalı, Foça’da atıl durumda olan Fransız Tatil Köyü’nü gezdi. Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde yapılacak ihalesine katılmak için tatil köyünün son durumunu inceledi. Ilıcalı’nın, tatil köyünün sahili ve koyunda Survivor yarışmasını düzenleyeceği, turlarla da izleyicileri buraya getirmeyi planladığı öne sürüldü. Foça’da birinci gündem maddesi olan ve günlerdir konuşulan ziyaret turizmcileri de heyecanlandırdı. Foçalı turizmciler, “Kendisinin gelip, tesisleri gezdiğini biliyoruz. Fakat henüz resmileşmiş, kayda girmiş bir girişim yok” dedi.

Eğer Acun’un değerlendirmeleri olumlu olursa, Survivor artık burada çekilecek!

Turizmciler, “Bölge küçük adacıkları kumsalı ve deniz özelliğiyle başta Survivor olmak üzere çeşitli yarışmalara evsahipliği yapabilecek kapasiteye sahip. Ardından bu alanları ve çekim platolarını pazarlamaya yönelik turistik turlar başlayabilir” diye konuştu. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı Mehmet İşler ise, “Ilıcalı’nın Foça’ya gelip beraberindekilerle tesisi gezip incelemelerde bulunduğunu öğrendik. Uzun süredir atıl durumda kalan tesisin değerlendirilmesi için bir umut ışığının yanması sevindirici” diye konuştu (YENİ ASIR)

201602111002_9534830_rUJW65jJVPONQ51ZbEE68Fd5oK0VQuNBCl4Pq8Y2jBU

Kaynak: Radikal

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar