Soğan Suyu Kürü ile Cilt Lekeleri Nasıl Geçer

Soğan Suyu Kürü ile Cilt Lekeleri Nasıl Geçer
Paylaş
 

Soğan Suyu Kürü ile Cilt Lekeleri Nasıl Geçer

Soğan Suyu Kürü ile Cilt Lekeleri Nasıl Geçer : Cilt bakımında oldukça faydalı temel bitkisel kür malzemesi soğan suyu özellikle cilt lekelerine doğal çözümler için kullanıldığında kalıcı yararlar sağlayabilmektedir. Açık ve hassas tenli kadınların adeta belalısı olan güneş lekeleri (kahverengi cilt lekeleri olarak ta bilinir) ve hamilelik döneminde bilhassa yaz aylarında ortaya çıkan hamilelik lekeleri, melazma bitkisel tedavisi için kullanılan elma sirkesi, etkisinin güçlendirilmesi için soğan suyu ile birlikte kullanıldığında kalıcı ve kesin çözümler sunabilmektedir. Soğan suyunun cilde faydası ve yararlarına kısaca değinmek gerekirse özellikle sivilce oluşumuna engel olması, sivilce ve cilt lekelerini yok etmesi, saç çıkarıcı etkisi gibi bir takım yararlardan bahsedilebilir. Elma sirkesi de keza soğan suyu gibi cilde faydaları ve ciltte kullanımı açısından son derece etkili bir bitkisel iksir olarak ön plana çıkıyor. Bu iki mucize iksirin etkisi bir araya gelirse gelin cilt lekelerini tedavi edici ve cilt gençleştirici kuvvetini siz tahmin edin.

Cilt Lekelerine Soğan Suyu ve Elma Sirkesi Tedavisi

Cilt lekelerine Elma sirkesi ve soğan suyu gibi iki etkili bitkisel iksiri bir arada kullanarak lekelere son verebileceğimizi biliyorsunuz. Ciltteki lekeler için bitkisel tedavi olanağı sunan bu iki mucize bitkisel iksirden faydalanılarak hazırlanan bu losyon, cilt lekelerine kesin çözümler sunmak amacıyla kesinlikle kullanılmalıdır. Elma sirkesi cilt lekelerine neden olan pigmentasyona engel olurken soğan suyu da cilte biriken ve lekelere neden olan melanin pigmentinin fazlasını çözerek ciltten uzaklaştırıyor.

Elma Sirkesi ve Soğan Suyu Karışımı için Gerekli Malzemeler:

2 adet orta boy soğan,
Yarım çay bardağı doğal elma sirkesi

Elma Sirkesi ve Soğan Suyu Karışımının hazırlanışı ve kullanımı:

2 adet orta boy soğanı önce 4 parçaya ayırın ve katı meyve sıkacağından geçirerek soğan suyunu elde edin. Ardından elma sirkesini soğan suyunun içerisine dökün ve bir kaşıkla karıştırdıktan sonra yarım saat kadar buzdolabında dinlendirin. Ancak buzdolabına koyarken kesinlikle naylon ile kabı hava almayacak şekilde kapatmanızı öneriyoruz.
Hazırlamış olduğunuz bu doğal losyonu, akşamları cildinize sürün. Dilerseniz 30 dakika bekletip, ılık su ile yıkayın. Dilerseniz, sabaha kadar cildinizde bırakıp, sabah ılık su ile yıkayın.

Soğan Suyu ve Elma Sirkesi Karışımı, 2-3 günde 1 defa, cilt lekeleriniz kaybolana kadar tekrarlayın.

Ödem söktürücü soğan suyu

Soğanın vücuda 5 büyük faydası : Soğanın vücuda çok faydalı olduğu herkes tarafından kabul edilmektedir fakat bu yazıda sayacağımız Soğanın vücuda 5 büyük faydası sizin soğana olan ön yargılarınızı yıkacaktır. Organik olarak yetişmiş soğanı sofranızdan ayırmamanız gerekmektedir, uzmanlara göre sadece soğanın tedavi edebildiği hastalıklar vardır. İşte soğanın 5 önemli faydası. DEVAMI İÇİN TIKLA

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar