Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu dizide oynayacak

Paylaş
 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu dizide oynayacak : Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için Elçin Sangu’yu istedi!

Hürriyet’ten Sinem Vural’ın haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kıvanç Tatlıtuğ, iki yıl aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun yeni dizisinde partneri olarak “Kiralık Aşk”ta rol alan Elçin Sangu’yu istediği konuşuluyor.

Son olarak “Kurt Seyit ve Şura”da rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, ekrana dönüyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, dizide Tatlıtuğ’un partneri olarak ismi geçenler arasında ise Cansu Dere ve Elçin Sangu bulunuyor.

Ünlü oyuncunun tercihinin ise Elçin Sangu olduğu konuşuluyor. “Kiralık Aşk”ta rol alan Sangu’nun Tatlıtuğ’un bağlı olduğu Gaye Sökmen Ajans’a geçmesi de bu iddiaları kuvvetlendiriyor.

KİRALIK AŞK”TAN AYRILACAK

Yeni sezonda ekrana gelecek yeni dizinin senaryosu ise Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat imzası taşıyor. Tatlıtuğ’la birlikte rol almak için sezon sonunda “Kiralık Aşk” dizisinden ayrılacağı da iddia edilen Sangu, verdiği bir röportajda ünlü oyuncuya övgüler yağdırmıştı.

Ünlü oyuncu, “Kurt Seyit ve Şura”da beraber kamera karşısına geçtiği Tatlıtuğ için “Göründüğünün aksine çok iyi ve mütevazı bir insanmış” açıklamasını yapmıştı.

Kiralık Aşk Elçin Sangu ameliyat oldu: Kiralık Aşk’ın Defne’si Elçin Sangu ameliyat oldu. İşte sebebi: okumak için tıklayın

Kiralık Aşk 33. bölüm fragmanı yayınlandı izlemek için tıklayın

Haberin linki için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar