İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş ayrıldı mı

Paylaş
 

Yeni sezon için “İşte Benim Stilim Ünlüler” yarışmasından yapımcısıyla ciddi sorunlar yaşayan Nur Yerlitaş jüriden çıkarıldı.

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş ayrıldı mı sorusuna evet artık çalışmıyoruz diyen yapımcılar,  Kemal Doğulu’dan da vazgeçti.

Yarışmanın yapımcılığını yürüten Production House tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“1,5 yıldır İşte Benim Stilim programında jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş’la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayyen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur. İşte Benim Stilim All Star’ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz. Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz.

nur yerlitaş ağladı

Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş, 3 sezondur yarışmanın jüri kadrosunda yer alıyordu.

KEMAL DOĞULU’DAN VAZGEÇTİLER
Nur Yerlitaş bırakınca, kadroyu iyice güçlendirmek zorunda olduklarını hisseden yapımcılar, Kemal Doğulu’dan da vazgeçtikleri iddia edildi.

İKİ İSİMLE EL SIKIŞILDI
Nur Yerlitaş’tan doğacak boşluğu doldurmak için Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya ile jüriye dahil olmaları için el sıkışıldı.

Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Oya Aydoğan, Yerlitaş’ın asıl ayrılık nedenini açıkladı.

NUR YERLİTAŞ AYRILIK SEBEBİ NE?

‘Bu olayı duyunca Nur ile konuştuk. Dün akşam telefon açtım’ diyen Aydoğan, ‘O da ayrılacağı için biraz üzütünlü ama çoğunlukla sıhhatini bahane ediyor yani sıhhatinin çok kötü olduğunu, uzun süre çalışma saatlerine ayak uydurmadığını söylüyor. Nur’un sağlığı iyi değil, olması gereken ameliyatları var. Tabi bunlar Nur’un bana anlattıkları. Ama mutlaka dibinde başka bir anlaşmazlık vardır’şeklinde konuştu.

Anahtar kelimeler: İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş ayrıldı mı, nur yerlitaş, oya aydoğan, acun, işte benim stilim yeni jüri, nur yerlitaş ayrıldı mı, Kemal Doğulu ayrıldı mı, Kemal Doğulu jüriden çıkarıldı mı, iste benim stilim jüri değişti mi

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar