Kansere en etkili çözüm (Yüzde 90 etkisi kanıtlandı)

Paylaş
 

Mutluluk her şeyi çözer

Kanser tedavisinde tıp çok önemli aşamalar kaydetti. Ama hala bu konuda bilinçlenmek, erken tanı ve tedaviye başlamak büyük önem taşıyor.

Kansere yakalanmamak için alton değerinde öneriler ise şöyle: “Yeme-içme alışkanlıklarımızı düzenliyoruz. Düzenli olarak egzersiz, spor içeren bir yaşamı tercih ediyoruz.

Ve mutlu yaşamaya özen gösteriyoruz. Mutluluk her şeyi düzeltir. Çünkü moral çok önemli.

Vücudumuzda bazı mekanizmalar var, kanser yapanlar ve kanseri önleyen mekanizmalar var.

Aslında her gün kansere yakalanıyoruz ama kanseri yok eden mekanizma gidip onu bulup  öldürüyorlar. Bu dengeyi sağlayan önemli şeylerden biri ruhsal durum olduğunu inanıyorum, tedavileri işin içine giderek giriyor.

Bazı insanların reiki yapması, Himalayalara çıkması, inanması ve dua etmesi kanseri yok eden mekanizmaları harekete geçiriyor. Moral, mutluluk her şey demek zaten…

MEME KANSERİ BÜYÜK ŞEHİRDE ARTIYOR

Meme kanseri büyük şehirlerde daha çok, çünkü büyük şehirlerde tarama daha çok yapılıyor. Bunun yanında kolon kanseri olanların sağlığa daha fazla erişebilmesi istatistikleri etkiliyor. Batı toplumunda ise reflü çok artıyor. Özelikle alkol tüketimi, kilonun artması reflüyü artırıyor. Reflüye bağlı olarak da kanser artış gösteriyor. Yani daha çok batı taraflarında yemek borusunun alt uç kanserleri görülürken, doğu taraflarında daha çok orta ve yukarı kısmında görülüyor.

FAST FOOD TÜKETİMİ KALIN BAĞIRSAK KANSERİNİ ARTIRDI

Büyük şehirlere geldiğimiz zaman daha çok fastfood tüketimin artması, özelikle kalın barsak kanserleri artışında ciddi rol oynuyor. Et tüketimleri, yanmış yağların yenilmesi, alkol, sigara ve radyasyona maruz kalma büyük kentlerde kanseri daha çok tetiklediği düşünülüyor Kaynak: Prof. Dr. Oktar Asoğlu ve www.oktarasoglu.com

 

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar