Evde kutu işi yaparak para kazanabilirsiniz

Paylaş
 

Evde kutu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde yapılabilecek en uygun iş türlerinden olan paketleme işi özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri için idealdir. Ek gelir için mükemmel bir fırsat.

Paketleme işi aslında geniş bir yelpaze olarak görülebilir. Bazı ürünlerin paketlemesi makineler tarafından yapılamadığı için bu işler daha çok evlere gönderilmektedir. Buda evde iş imkanı oranını bayağı arttırmaktadır.
Firmalar paketleme işi için bünyesine işçi almayarak sigorta, yol, yemek masraflarından kar sağlarlar. Sadece el emeği ücreti ödeyerek ürünlerini daha ucuza mal ederler. Bu sayede de piyasada daha rekabetçi konuma gelebilirler.

Paketleme işlerini şöyle sıralayabiliriz:

Kına paketleme işinden başlayabiliriz. Evde kına paketleme işi veren firmalar farklı periyotlarda çalışmaktadırlar. Bazıları hiçbir malzeme vermeden, bütün paketlerin sizin tarafından oluşturulmasını istemektedirler. Bu tarz çalışan firmalar iş sonunda maliyet tablosunu da sizlerden isterler ve ödeme paket başı + maliyet şeklinde ödenir. Bu pek sık tercih edilmeyen paketleme işidir.

Evde kutu işi yaparak para kazanabilirsiniz

Bazı firmalar ise kına paketlerinin nasıl oluşturulacağına kadar size bilgi verir. Verdiği bilgi doğrultusunda tasarımı gerçekleştirirsiniz. Ama asla dışına çıkamazsınız. Bu tarzda çalışan firmalar genellikle tüm malzemeyi size verir ve sadece ürettiğiniz paket kadar size ödeme yaparlar. Bu işi yapan firmalar genellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde bulunsa da diğer şehirlerde de ara ara bu tarz iş veren firmalar çıkmaktadır.

İkinci olarak kibrit paketleme işi yapabilirsiniz

Kibrit paketleme işini öncelikle tanımlamak gerekirse birçok bayan tercih etmektedir. Bunu hem hobi anlamında yapmaktadırlar. Hem de ailesine ek gelir olarak yapmaktadır ve evde kalarak kendiniz çalışma saatlerini belirliyorsunuz. Bakkaldan ve marketten aldığınız kibritlerin uçlarını farklı renklere boyayarak, çeşitli kibrit kutuları tasarlayarak kibritleri belirli güzel bir düzen ile yerleştirebilirsiniz. Bu işte önemli olan görselliktir. Bu şekilde Evde kibrit işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde kutu işi yaparak para kazanabilirsiniz

Kibrit işi veren firmalara nasıl ulaşılır?
Kibrit işi için müşteri bulmak o kadar zor değil. Tek yapmanız gereken İnternet üzerinden veya sosyal medya üzerinden güzel bir reklam yapmak. Yapmış olduğunuz tasarım harikası kibrit kutularının güzel fotoğraflarını çekip, bunları sosyal medya veya İnternet üzerinden satışa sunmak.

Ayrıca sitemizdeki eve ek iş veren firmalar kategorisinden firmalara ulaşabilirsiniz. Oradaki yazımızda bir çok farklı iş ve firma bulunmaktadır. İletişime geçerek iş sahibi olabilirsiniz.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar