Evde çanta süsleyerek para kazanmak mümkün

Paylaş
 

Evden dışarı çıkmadan para kazanmak mı istiyorsunuz? Size güzel bir haberimiz var. Evde çanta süsleyerek para kazanmak mümkün! Özellikle bayanların tercih ettiği bu zevkli ve güzel ek iş, sizi hem parasal yönden hemde el becerisi yönünden bayağı geliştirecek. Bir de zevkli ve tasarıma merakınız varsa bu iş tam size göre…

Bildiğiniz gibi moda denince akla ilk gelen aksesuar genelde kol çantalardır. Her yıl aralıksız çeşit çeşit modelleri çıkar. Bu işi yapan büyük markalar asla evlere iş vermezler. Bunun nedeni ise yaptıkları çantaların fiyatları neredeyse bir kişin bir aylık maaşına denk gelmektedir. Peki büyük olmayan firmalar bu konuda ne yapıyor dersiniz. Tabi ki de masrafları düşürmek için çantaların belirli işlerini eve veriyorlar. Buda maliyeti yarı yarıya düşürmüş oluyor. Bu çantaları piyasada daha fazla görmeniz mümkün. Fiyatları uygun olduğu için daha fazla tercih edilirler.

Evde çanta süsleyerek para kazanmak mümkün!

Peki çanta süsleme işi nasıl olur? Bu iş ne yapmak gerekir? Çanta süsleme işi aslında çok basit. Tabi el beceriniz varsa yada bu tarz işler yaptıysanız. Firmalar size ürettikleri çantaları toplu halde getirirler. Sizin hiç bir şekilde malzeme almanıza gerek yok. Onlar size bütün malzemeyi tahsis ederler. Çantaların üzerinde bazı süslemeler yapılır. Yani size örnek teşkil eden çanta modelini verirler. Sizde ona göre diğer çantaları yaparsınız. Genellikle süslemeler ufak plastik şeklinde olan taşlarla yapılır. Yada çiçek gibi göze güzel gelen objelerle yapılır.

Çanta süsleme işinde ücretlendirme her firmaya göre değişir. Model ne kadar zor ise fiyatta o kadar yükselir. Bunu en asgari ücreti 3 ile 5 TL arasında değişir. Fiyat az gelebilir ama çantalar size en az yüz adet şeklinde gelir. Bir hafta gibi sürede teslim etmenizi düşünürsek, yaklaşık olarak 300 TL kazanmış olursunuz. Bir hafta yada on gün için gerçekten de iyi bir ek gelir imkanı. Bu işi titiz ve temiz şekilde yapmaya özen gösterirseniz firmayla uzun süre çalışabilirsiniz.

Evde çanta süsleyerek para kazanmak mümkün!
Ayrıca çanta süsleme işini her hangi firmaya ihtiyaç duymadan bizzat kendiniz yapabilirsiniz. Korkmayın bu iş daha kolay ve zevkli. Çünkü her şeyi siz belirleyeceksiniz. Model tasarım, renk, şekil her şey sizin zihin dünyanızda bitecek. Bir nevi patron siz olacaksınız. Eski çantalarınızı kullanarak başlamanızı tercih ederim. Onları onarıp güzel bir tasarım yaparak satışa sunabilirsiniz. Ne kadar üretici fikirlere sahip iseniz o kadar daha fazla kazanırsınız.

Yaptığınız çantaları nasıl mı satacaksınız? Bu konuda endişelenmeyin. İnternet ortamının hızla gelişmesi bu gibi iş fırsatlarının önünü açmış durumda. Sosyal medya ve İnternet sitelerinden, yapmış olduğunuz çantaları satabilirsiniz. Instagram ve facebook sosyal medyadaki en iyi satış alanınız olabilir. Artık tek yapmanız gereken bir an önce uygulamaya geçmek. Bu şekilde çanta yapıp satan insanlar aylık2000 TL civarında kazanmakta. Bayanların dikkatini çekmeyi başarırsanız daha fazla kazanabilirsiniz.

Bu iş için firmalarla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sitemizin yorum bölümüne özelliklerinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Not olarak telefon ve açık adres kesinlikle bırakmayınız.

Bu yazı sizlere evde yapılacak işler hakkında fikir vermek amacıyla yayınlanmaktadır.

Uyarı:  Lütfen yorum kısmına telefon numarası bırakmayın. Sadece mail adresi bırakabilirsiniz. Bu iş için personele ihtiyaç duyan firmalar size mail atarak ulaşabilir. Bu site üzerinden arama ya da mail gönderimi yapılmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar