Evde davetiye katlayarak ek gelir elde edin

Paylaş
 

Evde davetiye katlayarak ek gelir elde edin. Özel gün ve geceler için hazırlanan ilginç davetiyeleri katlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Zaten o ilginç davetiyelerin sırrı katlanmasında.

Evde davetiye katlayarak ek gelir elde edin. Özellikle evde boş vakti bulunan ev hanımları ve üniversite öğrencileri için çok ideal işlerden bir tanesidir. Davetiye katlama işini kısaca özetleyecek olursak; eskiden bir kağıdın üzerine yazılar basılır ve davetiye meydana gelirdi. Fakat günümüzde çok daha şık davetiyeler yapılmakta. Daha doğrusu basılmaktadır. Basılan bu davetiyelerde sürpriz olanlar dahi vardır. Kartın çıkış şekli, duruş şekli vs. her şey katlanmalar sayesinde görsel şölene dönüşür. Daha değişik katlama şekilleri ile firmalara ilham kaynağı da olabilirsiniz.

Son zamanlarda yeni evlenen çiftler de artık daha şekilli davetiyeleri tercih ettiği için matbaalarda buna göre üretime başlamışlardır. Davetiyelerin insan hayatında önemli bir yeri olduğu için unutulmaz olması gerekmektedir. Daha akılda kalıcı ve göz kamaştırıcı olması gerekir. Bu yüzden katlama işleri de matbaalar tarafından değil de evlere gönderilerek büyük bir iş gücünden tasarruf sağlanarak yapılır. Bu işler eve gönderildiğinde daha kazançlı oluduğu için matbaalar bu yola baş vurmuşlardır. Nedeni ise matbaa katlama işi için büyük bir zaman kaybı yaşayacak ve diğer işlerinden geri kalacağı için ek iş olarak ev hanımlarına yada ek iş arayan insanlara ulaştırıyor. Böylece Evde davetiye katlayarak ek gelir elde edin sloganı gerçekleşmiş oluyor.

Davetiye katlama işi veren firmalara nasıl ulaşılır?
Öncelikle bu tarz fimalar daha çok büyük şehirlerde bulunsa da Anadolu’da da bazı firmalar bulunmaktadır. Bu tarz eve iş veren firmalara ulaşmanızın tek yolu ise sitemizden yada ek iş ilanları sayfasından geçmektedir. Yorum bölümüne bilgilerinizi yazarak bu tarz işleri veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken husus açık adres ve telefon numarısı yazmamanız. İletişim için mail adresi bırakmanız yeterli olacaktır. Fiyat olarak bu tarz işlerde genellikle katlama ve firmaya göre değişir. Ama ücretlendirme adet başından yapılır. Ekip kurarak daha fazla kazanabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar