Doğal nasır tedavisi nasıl yapılır

Paylaş
 

Doğal nasır tedavisi nasıl yapılır? Çoğunlukla ayaklarda görülen nasır rahatsızlığı deri üzerinde oluşan sertliklerdir. Bazı durumlarda ellerde de nasır görülebilir. Hem görünüm hemde sağlık açısından iyi bir durum değildir. Nasır tedavisi için doğal maske ve karışımlardan yardım alabilirsiniz.

Limonla yapılan Doğal nasır tedavisi
-6 aspirin
– Yarım çay kaşığı su
-Yarım çay kaşığı limon suyu
Yapılışı:
Aspirinleri un haline gelene kadar ezin. Aspirinlerin içine yarım çay kaşığı limon ve yarım çay kaşığı su ilave edip karıştırın. Karışımı nasır olan bölgelere sürün ve üzerini nemli bir bezle örtün. 10 dakika bekledikten sonra süngertaşı yardımıyla derinizi ovalamalısınız.

Soğanla yapılan Doğal nasır tedavisi
-Kırmızı soğan
1 adet kırmızı soğanın suyunu sıkın ve nasır bulunan bölgeye bezle nazikçe sürün. Günde 4 kere tekrarlayarak kısa zaman içinde nasırlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Doğal nasır tedavisi
-1 tatlı kaşığı elma sirkesi
-Tuz
-2 adet sarımsak
Sarımsakları fırında pişirin ve fırından çıkardıktan sonra ezip 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ilave edip karıştırın. Sarımsağı ezerken tuzla birlikte ezmeniz daha yararlı olacaktır. Sonrasında sirke ile karıştırdığınız sarımsağı nasırlı bölgeye sarın ve bir geceyi bu şekilde geçirin.

Domates İle nasır tedavisi
1 adet domatesi ince dilimler halinde kesin ve domates dilimlerini nasırlı bölgeye koyarak bağlayın. Tabi önceden ılık su ile nasırlı bölgeyi yıkamayı unutmayın. Akşam yatmadan önce bu işlemi gerçekleştirip sabah domatesleri temizleyin. 5 gün boyunca düzenli olarak uygulandığında nasırda iyileşme görülecektir.

Anahtar kelimeler: Doğal nasır tedavisi, Doğal nasır tedavisi nasıl yapılır, nasırlara ne iyi gelir, nasırlar için ne yapmalıyım, ayak nasırı nasıl geçer, topuk nasırına ne iyi gelir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar