Damat adayı Songül’ü rezil etti

Paylaş
 

Damat adayı Songül’ü rezil etti : Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında damat adayı Osman Bey, programın en popüler gelin adaylarından Songül Hanımı canlı yayında zor durumda bıraktı.
FOX TV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programının en popüler gelin adaylarından biri olan Songül Hanım, büyük bir şok yaşadı.
 
SONGÜL HANIM ETTİĞİNİ BULDU
Programda söylediği ‘Prenses’ şarkısı ile bir anda sosyal paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kıran Songül Hanım, kendisine talip olan adayları beğenmeyerek bir bir gönderiyordu. Ancak bu sefer kendisini ters köşeye yatıracak bir adayla karşı karşıya kaldı.

YAŞINI ÖĞRENDİ, PARAVANI AÇTIRMADI, STÜDYOYU TERK ETTİ
Programa İstanbul’dan katılan Osman Bey, talip olduğu Songül Hanımla bir süre sohbet ettikten sonra hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğratan bir davranışa imza attı. Songül Hanımın 45 yaşında olduğunu stüdyoda öğrendiğini belirten Osman Bey, paravanı açtırmak istemedi. Bununla da yetinmeyen şaşkın damat adayı, stüdyoyu apar topar terk etti. Songül Hanım talibinin bu hareketi karşısında neye uğradığını şaşırdı.

İşte o görüntüler:

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar