Comfy Stool Nedir Comfy Stool Ne İşe Yarar

Paylaş
 

Comfy Stool Nedir Comfy Stool Ne İşe Yarar : Bu soruya cevap vermek için insanlık geçmişine gitmek gerekir.

Teknolojinin yararları kadar zararları da var, konforumuz için sağlığımızı kaybediyoruz. Evlerimizde Alafranga tuvalet kullananlar dikkat, bu haber sizi ilgilendiriyor. Kabızlık, hemoroid, kolon kanseri ve kolitiseniz sebebi bu olabilir! Bu hastalıkları önlemek ise çok basit. Tuvaletinize alacağınız Comfy Stool aparat ile sağlıklı ve doğru dışkılayarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz. İşte detaylar …

İnsanoğlu, ilk çağlarda tuvalet ihtiyacını doğal yollarla gidermektedir. Yaratılışı gereği boşaltımını çömelerek yapmaktadır. 19.YY başında alafranga olarak tabir ettiğimiz günümüz modern tuvaletleri kullanılmaya başladı.

Bu tuvalet rahat, kullanışlı ve pratiktir. Fakat tasarımı yapılırken önemli bir detay atlanmıştı: İNSAN SAĞLIĞI!

Fizyolojik yapımız, boşaltım yaparken, çömelmek üzere dizayn edilmiştir. Rektumdaki “Puborektal Kas” denilen bağ,ayakta olduğumuz sürece rektum girişini kapatarak, dışkının rektuma ulaşmasını engeller. Bu sayede insanın altına kaçırmasının önüne geçilmiş olunur.

Doğru dışkılama aleti comfy stool

Doğru dışkılama aleti comfy stool

Modern tuvaletlerdeki oturma pozisyonunda ise bu kas, biraz gevşeyerek rektumun girişini aralar. Bu sayede boşaltım gerçekleşir. Fakat bu boşaltım hem zorlayıcıdır, hem de tam bir boşaltım sağlanamaz, sadece dışkılama refleksini giderir. Boşaltım esnasında ıkınma ihtiyacı hissedilmesi de bu yüzdendir. Kalın bağırsağın tam olarak boşaltılamaması, KABIZLIK, HEMOROİD, KOLON KANSERİ, KOLİT gibi birçok rahatsızlığa davetiye çıkarmaktadır.

Yaratılışımız gereği, boşaltım sistemimiz sadece 35 Derecelik açı yakalandığı zaman tam olarak doğru çalışmaktadır. Bu açının tam oluşmaması durumunda tam ve doğru boşaltım sağlanamamaktadır. Modern tuvaletlerde bu açıyı yakalamanın en etkin yolu COMFY STOOL kullanmaktır.

Yaratılışımız gereği, boşaltım sistemimiz sadece 35 Derecelik açı yakalandığı zaman tam olarak doğru çalışmaktadır. Bu açının tam oluşmaması durumunda tam ve doğru boşaltım sağlanamamaktadır. Modern tuvaletlerde bu açıyı yakalamanın en etkin yolu COMFY STOOL kullanmaktır.

Ayrıca zorlanarak boşaltım yapmak, zaten varolan rahatsızlıkların daha da tetiklenmesi ve artmasına sebep olmaktadır. Dünya’da birçok araştırma ve bilimsel veriler bunu doğrulamaktadır.

İşte tam da burada COMFY STOOL devreye giriyor:

Modern tuvaletin rahatlığından vazgeçmeden, 35 derecelik doğru açıyla tam boşaltım yapmanıza ve tüm bu risklerden kurtulmanıza yardım ediyor. COMFY STOOL, pratik, şık ve kullanışlıdır.

Özel tasarımı sayesinde klozetinizin altında yer kaplamadan saklanır. İhtiyaç anında pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Unutmayın ki, hergün düzenli olarak tuvalete çıksanız bile, boşaltımınız tam değilse, bu sağlığınıza zarar verebilir. COMFY STOOL her bireyin kullanması gereken bir aparat olmakla beraber, özellikle kabızlık ve hemoroid problemi olanlar için şiddetle tavsiye edilmektedir.

Unutmayın ki; SAĞLIKLI BOŞALTIM, SAĞLIKLI BİR YAŞAM DEMEKTİR.

 

Comfy Stool Detaylı ürün fotoğrafları:

 

Comfy Stool Nedir kısaca özetleyelim:

* Comfy Stool, modern tuvaletlerde doğru açıda oturmanızı sağlayan bir aparattır.

* Modern, şık görünümü ve ergonomik yapısı ile banyonuzda yer kaplamaz.

* Kullanımı pratik ve hızlıdır.

* Dayanıklı ve sağlamdır. (18mm mdf den üretilmiş olup üzeri su geçirmez boyalıdır.)

* Kaydırmaz tabana sahiptir.

comfy tool 2

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar