Ceviz buğday limon sarımsak ve bal ile kanser tedavisi

Ceviz buğday limon sarımsak ve bal ile kanser tedavisi
Paylaş
 

Ceviz buğday limon sarımsak ve bal ile kanser tedavisi

Ceviz buğday limon sarımsak ve bal ile kanser tedavisi: Rus bilim adamı Hristo Mermerski tarafından keşfedilen kanser tedavi yöntemi. Bu inanılmaz ev yapımı tedavi: bağışıklık sistemini geliştirir, hafızayı güçlendirir ve beyin fonksiyonunu geliştirir, karaciğerinizi ve böbreklerinizi temizleyecek, kan damarlarınızı temizleyecek, güçlendirecek ve kalbinizin sağlığını iyileştirecek, kalp krizini önleyecektir Ve her türlü kanser için en güçlü ve en etkili tedavi olarak kabul edilir.

Ceviz buğday limon sarımsak ve bal ile kanser tedavisi için gerekli malzemeler : 15 Adet Taze Organik Limon, 12 Baş Taze Sarımsak, 1 Kg Bal, 400 gr Buğday, 400 gr Taze ceviz. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz adım adım hazırlanışına geçelim.

Taze Mısırın Hazırlanması : 400 gram buğdayı bir cam kaba koyun üzerini su ile doldurun.Tercihen gece bunu yapın. Sabaha kadar beklesin (10 – 12 saat). Sabah suyu süzün ve buğdayları yıkayın ve su kalmasın diye tekrar süzgeçten süzün. Sonra süzülmüş buğdayları cam kaba koyun 24 saat bekletin. 24 saat sonra buğdaylar üzerinde 1 – 2 mm uzunluğunda filizler oluşacaktır. ( filizlenmiş buğday olacak )

Karışımın hazırlanması : Filizlenmiş buğdayları, ceviz ve temizlenmiş sarımsakları iyice ezin ve karıştırın. Sonra kabuğu ile beraber 5 Limonu ezin ve karıştırın. Diğer 10 limonun sadece suyunu karıştırın. Bal ekleyin ve tahta kaşıkla karıştırın. Cam kavanoza dökün ve buzdolabında 3 gün bekletin. Buzdolabında 3 gün bekledikten sonra tüketmeye başlayın.

Nasıl tüketmeliyiz : Bu mucizevi ilaç her yemekten önce ve yatmadan 30 dakika önce alınır ( Günde 4 defa ). Eğer Kanser tedavisi için kullanılacaksa her 2 saatte bir  veya iki yemek kaşığı alınacaktır.

Prof. Mermersky diyorki: Bu tarif insanlara sağlık ve iyi yaşam sağlar. Vücuda gençlik ve enerji sağlar.
kansere karşı reçetedir. Bu tedavi tüm gerekli vitamin, mineraller , Biyoaktif maddeler, Proteinler,
Karbonhidratlar ve bitkisel yağlar içerir. Bu nedenle sağlıklı bir vücudu korumak iç organları ve bezleri geliştirir
(iyileştirir ) ve kanseri ortadan kaldırır.

Bal ve karbonat karışımı kanser tedavisi

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar