Çam kozalağı ile bronşit boğaz ağrısı gastrit tedavisi

Çam kozalağı ile bronşit boğaz ağrısı gastrit tedavisi
Paylaş
 

Çam kozalağı ile bronşit boğaz ağrısı gastrit tedavisi : Çam kozalağı suyu faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız. Çam kozalağı faydaları çok az kişi tarafından bilinmektedir. Oysaki çam kozalağından yalnız süs için değil, sağlığınız için de yararlarından faydalanabilirsiniz.

Kendi evinizde çam kozalağı suyu elde edip çeşitli hastalıklardan kurtulabilmeniz mümkündür. İşte sizlere çam kozalağı suyu faydaları ve yapılışı…

Tüm kış boyunca gribi engelliyor!

Günümüzde birçok uzman tarafından yapılan araştırmalar sonucunda, çam kozalağının işlenmesi veya yağının çıkartılması sonucunda tüketilmesi halinde tüm kış boyunca hastalıklardan koruduğunu ve koruyucu özelliğini ortaya çıkarmıştır.

Çam kozalağı suyu içerisinde nadir bulunan özel bileşenlere sahip olup bağışıklığı arttırıcı etkileri vardır.

Bronşit ve astımda şifa kaynağı

Çam kozalağı suyu solunum yolları rahatsızlıklarında ve hastalıklarında şifa sağlamaktadır. Bronşit, öksürme ve balgam gibi hastalıkların tedavisinde kesin şifa kaynağı olduğu belirtiliyor.

Akciğerleri temizliyor!

Çam kozalağının diğer bir şifası ise akciğerlerin temizlenmesine yardımcı oluyor. Vücudumuzun ihtiyacı olan gerekli mineralleri karşılamaktadır. Bu da akciğer rahatsızlıklarına neden olan sigara ve kötü hava atmosferinin kalıcı zararlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olarak fayda sağlamaktadır.

Çam kozalağı ile bronşit boğaz ağrısı gastrit tedavisi

Çam kozalağı suyu yapılışı; 5 adet çam kozalağı doğranır. Daha sonra temiz bir kaba ya da geniş hacimli bir su dolu tencereye konur. Yaklaşık olarak 24 saate yakın bir süre bekletildikten sonra yarım saat boyunca kaynatılmalıdır.
Kaynadıktan sonra hazır olan çam kozalağı suyu, bal veya şekerle tatlandırıcı uygulanmalıdır. Daha sonrasında rahatlıkla günde bir çay bardağı adedince tüketebilirsiniz. Çam kozalağı suyu faydalarını en kısa sürede göreceksiniz.

Bunu mutlaka yapın:

Akciğerden balgam söktüren bal zencefil limon karışımı : balgam söktüren bal zencefil limon karışımı: Ev yapımı bu doğal şifalı kürler ile kışın hastalıklara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Özellikle kış aylarında grip, soğuk algınlığı veya nezle olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyoruz. Üstelik grip, soğuk algınlığı ve nezle çok çabuk bulaşıcı etki göstererek salgın oluşturabiliyor. Eğer önlemimizi alırsak grip, soğuk algınlığı ve nezleden doğal yöntemler uygulayarak korunmamız mümkün. Akciğerlerinizdeki balgamı sökmek için derlediğimiz, grip, soğuk algınlığı ve nezle için doğal antibiyotik ile bağışıklık istemini güçlendirmenin yolu.

Akciğerden balgam söktüren bal zencefil limon karışımı malzemeleri:
-200 gr zencefil
-1 limon

Doğal antibiyotik karışım hazırlanışı:
Zencefilleri ve limonu iyice yıkadıktan sonra ince ince doğrayın. Malzemeleri yarım kiloluk kavanoza yerleştirdikten sonra Kavanozun üzerine aldığı kadar bal koyun. Bu karışımı 15 gün boyunca çalkalayın. 15 gün sonra 1 yemek kaşığı için. Bu karışım vücuttaki yorgunluğu alır, nezle ve gribe iyi gelir.

Doğal antibiyotik nasıl yapılır? Doğal antibiyotik yapmak için ne gerekir? Doğal antibiyotik malzemeleri nelerdir? İşte sağlıklı ve tamamen evde yapabileceğiniz, hastalıklarınıza deva olacak doğal karışım. Bu karışımı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle soğuk algınlığı ve grip için birebirdir. Artık dolaplarınızdaki antibiyotik ilaçları çöpe atabilirsiniz.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar