Büşra Pekin evleniyor

Paylaş
 

Büşra Pekin evleniyor:  Hıyarlı baba ve havuçlu anne tiplemesi ile ünlenen Büşra Pekin büyük bir sürpriz yaparak dünya evine giriyor.

 Söz yazarı ve besteci Ersay Üner, Best FM’de katıldığı programda sevgilisi Büşra Pekin’le tanışma hikayelerini anlatıp evlenmeye karar verdiklerini açıkladı.

Ünlü şarkıcılara verdiği hit parçalarla tanınan müzisyen, “Murat Dalkılıç akşam yemeğine davet etti.

Orada Büşra’yla tanıştım ve aşık oldum.

O günden beri beraberiz.

Ve bu aşk mutlu sonla devam edecek” diyerek müjde verdi.

Ersay Üner kimdir?

Söz yazarı ve besteci kimliğiyle adından sıkça söz ettirmeye başlayan ersay muhteşem şarkıların sahibidir.
Şimdiye kadar Demet Akalın’a 20 şarkı veren Üner’in, müzik piyasasındaki pek çok şarkıcıda 100’e yakın söz ve bestesi var. Sibel Can, Ebru Gündeş, Kutsi, Seda Sayan ve Nalan bu isimlerden bazıları. Demet Akalın’ın Mucize albümünde “İki Kelime” isimli şarkıyı seslendiren Üner, kendi albümünün çalışmalarına hızla devam ediyor.

Ersay Üner, Konya doğumlu. Annesi ev kadını, babası devlet memuru ve müzisyen. Üner, müzisyenlik yeteneğini babasından aldığını düşünüyor. Müzik yapmayı, ailesi istememesine rağmen küçük yaşlarında kafasına koydu. İlk deneyimlerini düğün salonları ve okulların gençlik şölenlerinde şarkı söyleyip klavye çalarak yaşadı.

Lise eğitimi için İstanbul’a geldi. Otogardan iner inmez ilk iş Taksim Tünel’deki müzik mağazalarının yolunu tuttu. Bu dükkanlardan birinde satış elemanı olarak çalışmaya başladı. İşi sayesinde zamanla müzik camiasından insanlarla tanıştı, gece kulüplerinde çalıştı. Bu arada İnşaat Teknik Lisesi’ni yarım bıraktı.

İlk şarkısı Masal’ı askerde nöbet tutarken yazdı: “Orada insan geçmişini düşünmeye vakit buluyor. Bazıları duygularını şiire, bazıları yazıya döküyor, ben de şarkı sözü yazdım.” Zaman içinde bas gitar, çello, vurmalı çalgılar, ney gibi pek çok müzik aleti çalmayı öğrendi. Askerlik sonrası çeşitli mekanlarda çalışmaya devam etti.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar