Bebeğini restoran tuvaletinde doğurup kaçtı

Paylaş
 

Bebeğini restoran tuvaletinde doğurup kaçtı : ABD’nin Los Angeles eyaletinde Mary Grace Trinidad isimli bayan inanılmaz bir olaya imza attı. Hamile olan Trinidad gördüğü bir restoranın tuvaletine girip doğum yapıyor. Aceleci tavırlarıyla tuvaletten çıkarken restoran çalışanları tarafından fark ediliyor. Yakalanan acımasız anne cinayete teşebbüsten yargılanacak. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

15 Şubat Pazartesi günü meydana gelen olayda kadın girdiği bir restoranın tuvaletinde bebeğini doğurup orada bırakıp kaçtı. Bebeğin ağlaması üzerine tuvalete bakan restorant çalışanları gördükleri karşısında şoke oldu. Tuvalette bulunan yeni doğmuş erkek bebek hemen hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili araştırma yapan polis bebeğin annesi olan 38 yaşındaki Mary Grace Trinidad gözaltına aldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER….

Güvenlik kamerasını inceleyen yetkililer, görüntülerde Mary’nin kasada bulunan kadın çalışandan anahtarı alıp tuvalete girdiği görülüyor. Mary’nin 10 dakika tuvalette kaldıktan sonra çıkıp restoranı terk ettiği görülüyor.

Vicdansız anne cinayete teşebbüs ve bebeğini terk etmekle suçlanıyor.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar