Bu Tarif İle Göbek Yağlarına Veda Edeceksiniz! İşte Mucize Tarif..

Paylaş
 

Bu Tarif İle Göbek Yağlarına Veda Edeceksiniz! İşte Mucize Tarif.. : Kadın erkek herkesin ortak derdi gitmek bilmeyen göbek yağları. Göbek yağları en inatçı yağlardır. Göbek yağları çok zor eriyor ve kurtulamıyorum diyorsanız yazımıza bir göz atın.

Soda, yoğurt ve limonu karıştırarak bir ayran elde ediyoruz. Miktarı ise;
  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 şişe maden suyu
  • Ve yarım limonun suyu
Karışımın Hazırlanışı:
  • 3 yemek kaşığı yoğurdun üzerine limonun suyunu ilave edin.
  • İyice karıştırın, ardından yavaş yavaş maden suyunu karıştırarak ekleyin.
  • Eğer malzemelerin hepsini birden eklerseniz çok fazla köpürüp taşabilir.
Maden Suyu, Yoğurt, Limon Kürünün Uygulanışı:

Hazırlamış olduğunuz bu kürü kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce tüketebilirsiniz. Kür ile birlikte diyette yaparsanız daha verimli bir sonuç gözlemleyebilirsiniz. Düzenli kullanımda göbek yağlarını iyice eritiyor, zayıflamanıza etkili şekilde yardımcı oluyor. Aynı zamanda bu diyet yöntemi bağırsakları da çalıştırmada oldukça işe yarıyor. Afiyet olsun..

1
Bel ve Karın Bölgesinde ki Yağlar Nasıl Erir ?

Alkol’ü Bir Kenara bırakın. Tatalı tüketimini de kontrol altına alın. Yağ oranı yüksek gıdalardan uzak durun. Süt ve Süt ürünlerinden özellikle yoğurdu tüketin. Unutmayın ki Yatmadan Önce yaptıgınız atıştırmalar Bel ve Karın bölgesinde en cok yağlanmaya sebep olan besinlerdir. Akşam yemeğinden Sonra Sadece Meyve tüketin. Başka birşey yemeyin.

  • Spor Yapın. Hergün mutlaka Yarım Saat yürüyüş Yapın. Bu yürüyüşünüze destek olarak ta haftada 2 yada 3 gün karın bölgesini çalıştıracak egzersizler yapın. Bu Egzersizler sayesinde Hem yağ yakımı hızlı olacaktır hemde bu bölgede ki kasların sıkılaşmasını sağladığı için zayıflamadan sonra daha guzel bir görünüme sahip olacaktır.
  •  Egzersiz yapma fırsatınız olmuyorsa sabah kalktığınız da ve akşam yatmadan önce Temiz Açık havada derin nefes alıp yavaşca verin. Bunu Yaklaşık 30-35 Kere yapın. Masa Başında calısıyorsanız Karnınızı içeri çekin ve göğüs kısmını öne gelecek şekilde oturmaya çalışın. Bu Sizin kaslarınızın çalışmasına sebep olacaktır.
  •  Başka bölgelerinizden (yüz vb ) Yerleden de zayıflayacagınızı düşünmeyin. Yağ nerede çok varsa ilk önce oradan yakılır. Bunun için Hiç pes etmeden spor yapmaya ve düzgün beslenmeye dikkat edin.
loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar