Ağlayan bebeklere kesin çözüm

Paylaş
 

Ağlayan bebeklere kesin çözüm! Ağlayan bebekleri tek dokunuşta susturabilirsiniz. İnsanlığın başlangıcından beri ağlayan bebekleri susturmak ebeveyn ve bakıcılar için en büyük sorun olmuştur. Ama artık sorun olmaktan çıkıyor.

Ağlayan bebeklere kesin çözüm!
California, Santa Monica’dan Çocuk Hastalıkları Uzmanı (pediatrist) Dr. Robert Hamilton bildiğimiz her şeyi unutturacak bir teknikle ağlayan bütün bebekleri susturuyor.
30 yıllık deneyimli çocuk doktoru olan Robert Hamilton, bebeklerin doğru şekilde tutulduğu takdirde kesin olarak ağlamayı kestiğini söyledi.

Ağlayan-bebeklere-kesin-çözüm-1

Hamilton çok küçük bir dokunuşla ağlayan bütün bebekleri susturuyor. Doktor Hamilton 30 yıldır bu mesleği yapıyor ve yeni doğan bebekler konusunda çok hassas. Ağlayan bebekleri susturmak için kendi geliştirdiği bir kaç adımlık tekniğine ‘The Hold’ yani ‘tutuş’ adını vermiş.

Ağlayan bebeklere kesin çözüm!
İşte o teknikler:
Doktor Hamilton ilk önce bebeğin sağ kolunu bebeğin göğsüne doğru kıvırıyor. Daha sonra diğer kolunu kıvırıyor ve bir eliyle bebeğin her iki kolunu göğüslerine gelecek şekilde bebeğin boynunun tam altından tutuyor. Ve son olarak bebeğin kalça kısmından hafif sallayarak ağlayan bütün bebekleri susturuyor. Ünlü pediatrist bütün bu işlemleri yaparken oldukça nazik ve bebeğin canını hiç acıtmadan yapıyor.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar