Eldeki Kahverengi Lekeler Nasıl Giderilir

Eldeki Kahverengi Lekeler Nasıl Giderilir
Paylaş
 

Eldeki Kahverengi Lekeler Nasıl Giderilir

Eldeki Kahverengi Lekeler Nasıl Giderilir diye düşünme derdine son. Sizlere evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir maske hazırladık. 40 yıl sonra birçok kişinin cilt pigmentlerinde lekeler meydana gelir. Kahverengi lekeler cilt görünümünü bozan lekeler. Ve yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkıyor.  Bu maske ile hızla eldeki kahverengi lekelerden kurtulabilirsiniz. Sizlere birçok Güzellik ve bakım maskeleri ile ilgili paylaşımlarda bulunduk. Siyah noktalardan dert yananlar için siyah noktalar için maske yapımından bahsettik. Avokado ile kırışıklık giderici maske tarifi yapımından bahsettik. Cilt maskesi tarifilerini doğal ürünlerden yapmak isteyenler için. Yine kırışık eller için bakım maskeleri hazırladık. Ve tabi ki daha fazla güzellik ve bakımınız için maske tariflerini sitemizden bulabilirsiniz.

Eldeki Kahverengi Lekeler İçin Doğal Maske

Yapımı ve uygulaması çok kolay. Her evde bulunan malzemelerden yapıyoruz. Sizde uyguladığınızda sonuçları bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz. İşe yarayıp yaramadığını görür ve tüm takipçilerimiz güvenle yaparlar.

Malzemeler

  • 2 çorba kaşığı soğan suyu
  • 2 çorba kaşığı sirke

Güvenli ve ucuz bir maske. Her evde soğan ve sirke bulunur. Soğan suyu ve sirkeyi karıştırıyoruz. Ve sorunlu alanlara bu karışımı sürün. Düzenli olarak bu karışımı kullanırsanız hiç bir iz kalmadan  lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz. Kullananlar  2 hafta içinde geçtiğini söylüyorlar. Soğan suyunun hoş bir kokusu yok. Limon kabuğu ile ellerinizi ovarak kötü kokudan kurtulabilirsiniz.

Cilt lekesi için patates ve limon suyu

Cilt lekesi için yulaf bal maskesi nasıl yapılır : Cildimiz tıpkı giysiler gibi zamanla eskir ve deforme olur. Cilt lekeleri ise ger yaştan insanın sorunudur. Çeşitli kozmetik ürünler ve cerrahi operasyonlar ile cilt lekelerinden kurtulmak mümkünken bunun doğal ve masrafsız bir yöntemi daha var. Yulaf bal maskesi cilt lekelerinden kurtulmak için harika bir yöntem. DEVAMI İÇİN BURAYA TIKLA VE HABERİ OKU

Leke ve Çilleri yok etme kürü

Çoğumuzun yüzünde bazen göze hoş gelmeyen leke ve çiller oluşabiliyor. Cildimiz her gün görünümünü değiştirebilecek faktörlere maruz kalıyor, o yüzden sizin de birtakım hasar veya değişiklikleri fark etmeye başlamanız gayet normal sayılabilir.

Ancak size sevindirici bir haberimiz var: bu siyah lekelerden kurtulmak için pahalı çözümlere tonlarca para yatırmanız gerekmiyor! Günümüzde kozmetik mağazalarında birçok seçenek bulunuyor, ancak size harika sonuçlar sunanmükemmel bir doğal alternatifiniz de mevcut. DEVAMI İÇİN BURAYA TIKLA VE HABERİ OKU

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar