Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme

Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme
Paylaş
 

Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme

Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme nasıl yapılır: Ciltte biriken yağ, kir zamanla ciltte bir takım sorunlara yol açmaktadır. Siyah noktalar da bunlardan biridir. Bir çok birey özellikle ergenlik çağına girdikten sonra siyah nokta problemi yaşamaktadır. Sizde eğer siyah nokta sorunu yaşıyorsanız bu maske size çok iyi gelecek. Siyah noktalardan arınmış bir cilt daha parlak, daha canlı ve temiz görünür. Sağlıklı ve güzel bir görünüm elde etmek istiyorsak eğer cildimize iyi bakmamız gerekir. Bunun içinde düzenli bakım şart. Size göstereceğimiz tarif ile siyah noktalardan kısa sürede kurtulacaksınız.

Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme yöntemi:

Biraz diş macununun içine tuz karıştırıp elde ettiğiniz partiküllü karışımı, burun üzeri, alın ve çene gibi yağlanmaya ve siyah nokta oluşmaya müsait olan bölgelere elinizle masaj yaparak yedirin. 5-10 dakika kadar bekledikten sonra kağıt havlu ile sildikten sonra soğuk su ile cildinizi yıkayın. Eğer isterseniz bu maskeyi tüm cildinize uygulayabilirsiniz. Ama cildi kurutucu etkisi olduğunu unutmayın. Cildiniz siyah noktalardan kurtulacak, yağsız, mat ve arınmış bir cilde sahip olacaksınız. Bu yöntemin dışında bir de yumurta akı limon maskemiz var. Detalar için alttaki haberimize basmanız yeterli olacaktır.

Siyah noktalar için yumurta akı limon maskesi

Siyah noktalar için 3 Kere yapmanız yeterli!

Siyah noktalardan kurtulmanın yolları : Siyah Noktalar, özellikle burun etrafında kümelenir ve yüzde rahatsız edici bir görüntüye yol açar. Bu can sıkıcı siyah noktalarla mücadele etmek için size denediğimiz bazı doğal yöntemleri önereceğiz.

1- Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı göz çevrenize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın. Bu sayede limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler. Bu maskeyi haftada bir kez uygulamanız çözüm için yeterlidir. YAZININ DEVAMINI OKU…

Sevdikleriniz için bu haberimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Sağlıklı ve güzel günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar