2 Saatte Akciğerdeki balgamı temizleyen kür

Paylaş
 

2 Saatte Akciğerdeki balgamı temizleyen kür

2 Saatte Akciğerdeki balgamı temizleyen kür ile kış aylarındaki şikayetlerin başında gelen balgamlı öksürükten kurtulacaksınız.

Akciğerlerdeki Balgam Nasıl Atılır, Sigaranın ve büyük şehirlerdeki kirli havanın etkisi ile, akciğerlerimiz de başta katran olmak üzere bir çok zehirli maddenin birikmesine sebep olmaktadır. Akciğerlerimiz de biriken bu kirlilik zaman içerisinde Akciğerlerin işlevini yeteri kadar yerine getirememesine neden olmaktadır. Özellikle sigara içen kişilerin bu anlamda karşılaştığı sorun, nefes almakta zorlanma, merdiven çıkarken nefes nefese kalma, hızlı ve tempolu yürüyememe, koşarken nefessiz kalmak gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz belirtilerle birlikte bir de nefes alırken, diyaframınızdan ses geliyorsa, Akciğerleriniz bayağı kirlenmiş ve balgam birikmiş demektir.

Akciğerlerimiz yaradılış gereği bünyesindeki zararlı maddeleri balgam olarak dışarı atar. Dışarı atamadığı balgamlar ise ak ciğerde çok ciddi hastalıklara neden olabilir.
Akciğerlerdeki balgamı söktürmek için, doktor tavsiyesi ile alabileceğiniz, pek çok ilaç mevcuttur. Piyasadaki bu ilaçların bir çoğu kuru öksürüğü daha da çok arttırdığı için, hasta geceleri dahi öksürük yüzünden uyuyamamaktadır. Kullanan insanların bir çoğu ise bu sebepten dolayı tedavilerini yarıda bırakmaktadır.
Balgam söktürmek de alternatif tıp dediğimiz bitkilerle tedavi yöntemi bu konuda oldukça başarılıdır.

Malzemeler :

* Zencefil
* Elma Sirkesi
* Hindistan Cevizi Yağı
* Bal

Yapılışı :

Bir parça zencefili dilimleyin ve suda kaynatın. Sonra 15 dakika demlenmeye bırakın.soğuyunca bir cam kaba koyun ve buzdolabında saklayın
Ne zaman kendinizi boğulmuş hissederseniz.( Balgamdan tıkanırsanız )
Zencefilli suya aşağıdaki malzemeleri ilave edip için
1 Tatlı Kaşığı Bal
1 Yemek Kaşığı Elma Sirkesi
1 Yemek Kaşığı Hindistan Cevizi Yağı
Hepsini kariştırın ve için
2 saat içinde akciğerlerinizdeki balgam atılacak ve ciğerleriniz temiz olacak

72 saatte Akciğer temizliği

Akciğer kanserine ısırgan otu ebegümeci karışımı

Son yıllarda ülkemizde akciğer kanserine yakalanma oranı gittikçe artıyor. Çevresel ve diğer faktörler bu hastalığın oluşmasını sağlıyor. Uzmanların hastalara tarifini verdiği ısırgan otu ve ebegümeci kürü faydaları ile akciğer kanserine çare oluyor.. Devamı için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar