Kulak ve göz arasındaki mesaj

Paylaş
 

Kulak ve göz arasındaki mesaj: İnsan oğlu büyük bir gizem ve biz yıllarca bilimsel araştırma ve deney yaptığımız halde insan vücudunu sadece yüzeysel anlamda keşfedebilmiş durumdayız.

Teknolojik olarak buluşları düşünürseniz ateşin icadından tutunda telefonun buluşu, elektriğin icadı…. şuan internetin kullanımı, cep telefonlarında gelinen son nokta…. Uzay çağı ve insanların artık uzaya turistik gezi yapması… Çok fazla yol ilerleme oldu diyebiliriz.

Peki insan vücudundaki ilerlememizi teknolojik icadlarla kıyaslasak ve şuan sadece ateşin icadındayız desek ne kadar şaşıdırdınız.  Hiç şaşırmayın çünkü henüz kansere çare bulamadık ve yapay kan hala tam olarak icad edilmedi.

Hatta biz tam olarak vücudumuzun bize verdiği işaretleri ve sırları da çözmüş değiliz. İşte göz hizzamız ve kulağımız arasındaki gizli işaret ve ipucu.

Yüzümüzde hayat boyu büyümeye devam eden tek organ olan kulağımız yüzdeki yeriyle bize pek çok bilgi veriyor.

Siz de videoyu izledikten sonra kendi kulak ve göz hizzanız hangisine uyuyorsa yorum olarak bize yazarsanız, insanlar arasında karşılaştırma yapabilir ve okuyucularımızı tanıma imkanı bulabiliriz.

Haberimiz hoşunuza gittiyse paylaşmayı unutmayın 🙂

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar