Kırışıklık Giderici Doğal Krem ve Salatalık Sütü

Paylaş
 

Kırışıklık Giderici Doğal Krem ve Salatalık Sütü:  Kırışıklık için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın paylaştığı tamamen doğal malzemelerle hazırlanan bu karışım dünyanın en pahalı kremlerinden bile daha etkili…

Yazımızda size 2 farklı kür ve yöntemden bahsedilmektedir. Öncelikle göz altından oluşan kırışıkları giderici nar çekirdeği ve avokado ile hazırlanan doğal kremin etkilerini ve yapılışını anlatacağız. Ardından her türlü ciltkırışıklık giderici mucizevi bir salatalık sütü tarifini anlatacağız. Her iki doğal yöntem için İbrahim Saraçoğluhocamıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Göz Altı Kırışıklıkları İçin Nar Çekirdeği ve Avokado Kremi Nasıl Yapılır?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tarifini vermiş olduğu bu krem Dünya’nın en pahalı kremlerinden daha etkili. Evinizde kolaylıkla hazırlayacağınız bu krem sayesinde göz altı kırışıklıklarından kurtulmanız mümkün. Yer yüzünde yalnızca iki bitkinin çekirdeğinde östrojen yani kadınlık hormonu bulunur. Bunlardan bir tanesi nar çekirdeği diğer ise hurma çekirdeğidir. Aşağıda tarifini verdiğimiz karışımda nar çekirdeği içerdiği östrojen sayesinde daha etkili sonuçlar vermektedir.

Malzemeler:

  • 2 çay kaşığı nar çekirdeği yağı
  • 2 çay kaşığı avokado (olgunlaşmış avokado olması gerekmektedir.)

Nar Çekirdeği – Avokado Kreminin Hazırlanışı: Bursa şeftalisi kıvamında olgunlaşmış bir avokadoyu iyice ezin. 2 çay kaşığı kadar elde ettikten sonra 2 çay kaşığı nar çekirdeği yağı ile karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu karışımdan sabah akşam nohut büyüklüğünde göz altlarınıza nazikçe pompalama yöntemi ile uygulayın. Kremi sürmeden önce cildinizi güzelce yıkayın. Hiç bir makyaj kalıntısı olmazsa daha faydalı olacaktır. Düzenli kullanımında etkili sonuç veren mucizevi bir kremdir.

Kırışıklık için Salatalık Sütü Nasıl Yapılır? (Her Türlü Cilt Kırışıklığına Karşı Salatalık Sütü Maskesi)

Salatalık sütü ile kırışıklık maskesinin yapılışı: Özellikle hormonsuz doğal salatalık ile yaparsanız kırışıklıklarda inanılmaz şekilde etkili bu kür hem uygulaması kolay hemde masrafsız. Yalnızca 1 adet doğal salatalığı baş kısmından yaklaşık 3-4 cm içerden kesin. Kesmiş olduğunuz kısımları birbirine sürtün. Kısa bir müddet sonra beyaz bir süt çıkmaya başlayacaktır. İşte bu çıkan salatalık sütü yüzünüzdeki tüm kırışık bölgelere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Salatalık süt maskesini dilediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Hiç bir mahsuru veya zararı olmayacaktır. Ayrıca bu salatalık toniği sivilce tedavisinde de etkili sonuçlar vermektedir. Sivilcelerinizi gidermek içinde bu toniği uygulayabilirsiniz. Yalnız başta da belirttiğimiz gibi salatalığın doğal olması faydasını daha da artıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar