Evde Akapuntur yapma yöntemi

Evde spor yapmadan diyet yapmadan kilo verip sağlığınıza kavuşmak için bu noktalara bastırın... İşte o sihirli noktalar... Bir sonraki sağlık noktası için fotoğrafa tıklayın
Paylaş
 

Evde Akapuntur yapma yöntemi ile Zayıflama

Akupunkturla zayıflama tedavileri başlangıçta haftada iki kez yapılır bu süre sonunda haftada bir kez uygulamaya geçilir. Kulaktaki belli akupunktur noktaları özel cihazlarla uyarılarak daha sonra küçük bantlı akupunktur iğneleri bu noktalara yerleştirilerek her hafta akupunktur tedavisi yenilenir.
Kilo vererek sağlıklı zayıflamak arzulanan fakat başarılması pek kolay olmayan bir iştir. Kilo verme döneminden sonra verilen kiloları almamak gibi zor bir dönem eklenir ve iş daha da güçleşir. Kilolar bir perhiz dönemi sonra erdikten sonra verilmiş  olan kiloları muhafaza edemezsek bütün çabalar, katlandığımız zorluklar boşa gidecektir. Bu da sadece diyet dönemi için zayıflamış olarak yapılanlar boşa gider. Bu durumda odaklanacağımız yegâne iş verdiğimiz kiloları bir daha almamak. Hastanın katılımını sağlayan bir beslenme düzenini oluşturarak bu dönemlerde ilerideki uygulayacağı beslenme planına alışmasını sağlamak ve onu harekete, egzersize yönlendirerek yeni hayat tarzını benimsetecek bir yaklaşım sergilemek doktora düşen görevlerdendir.

İşte Evde Akapuntur yapma yöntemi ve noktaların sağlığa faydası foto galerimiz

Zu San Li – Uzun Ömür Noktası

Bir zamanlar babasından miras olarak çok değerli bir bilgi alan Zu San Li hakkında bir Japon efsanesi vardır: “uzun ömür noktası” veya “yüz hastalığın noktası”. Haberin devamı için tıklayın

Anahtar kelimeler: Evde Akapuntur yapma yöntemi, akapuntur noktaları, sihirli nokta, zayıflama noktası, akapuntur noktaları nerede.

 

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar