Kırışıklık gideren limon bal karışımı nasıl yapılır

Kırışıklık gideren limon bal karışımı nasıl yapılır
Paylaş
 

Kırışıklık gideren limon bal karışımı nasıl yapılır

Kırışıklık gideren limon bal karışımı nasıl yapılır: Kusursuz bir cilt herkesin, özellikle bayanların arzuladığı bir şeydir. Bu gün sizlere cilt bakımı için sizlere vereceğimiz doğal tedavi tarifi sayesinde artık zararlı kimyasalları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Yaşlanma etkisi ile cildinizdeki kalojen yapılar esnekliğini yitirir ve yüzünüzde sarkmalar, kırışıklıklar ve izler oluşur. Hayat standartları yani şehir hayatı, stres, sağlıksız beslenme, kötü diyet yapmak, güneşe aşırı maruz kalmak, ciltteki su azlığı da üzerine eklenince normal yaşınızdan daha büyük göstermeniz kaçınılmaz bir hal almaktadır.

Bugün size vereceğimiz Kırışıklık gideren limon bal karışımı ile 10 yaş genç görünmek içten bile değil. Bilindiği gibi limon etkili bir anti-oksidan ve zengin c vitamini deposudur. Bu da cildin serbest radikallere karşı korunaklı olmasını sağlar. limon suyu gerçek bir cilt bakımı sağlar, yaşlanma izlerini yok ederek cildi canlandırır. cildi canlandırmanın yanında cildimizi hafifletici etkiye sahiptir.

Kırışıklık gideren limon bal karışımı nasıl yapılır: Limonun yarısını kesin ve üzerine biraz organik bal sürün. Daha önceden bol su ile yıkadığınız yüzünüze bu ballı yarım limonu dikkatlice ovun. İşlem bittikten sonra 10 dakika kadar bu şekilde bekleyin. Daha sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Gözenekleri yok etmek için soğuk su ile son olarak yüzünüzü yıkayın.

Bu işlemi haftada 2 kere 1 ay boyunca tekrarlayın. İlk kullanımdan itibaren yüzünüzdeki farkı aynada göreceksiniz. Genelde 2-3 haftalık tedavi yeterli olmaktadır.

Keten tohumu bal limon sarımsak cilt lekesi maskesi

Dondurulmuş limon mucizesi ve dondurulmuş limonun faydası

Dünyada ki en büyük ilaç firmalarından birinin beyanına göre 1970 li yıllarda bu yana yapılan laboratuvar testlerine göre 12 adet kanser tipine limonun faydası kanıtlanmıştır. İçlerinde kalın bağırsak, prostat, akciğer, pankreas ve göğüs gibi çok önemli kanser türleri bulunan bu deney sonucunda limonun kanser hücrelerini önleyici ve yok edici etkisi olduğu sonucuna ulaşılmıştır.İşte Dondurulmuş Limon Mucizesi ve Şaşırtıcı Faydaları için tıklayın

Bu haberimizi okuyanlar en çok alttaki haberi de okudu. Sizin de ilginizi çekebilir.

Cilt lekesi için patates ve limon suyu

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar