İstenmeyen tüylere doğal çözüm

İstenmeyen tüylere doğal çözüm
Paylaş
 

İstenmeyen tüylere doğal çözüm

İstenmeyen tüylere doğal çözüm tarifi kaynar suyun içine karbonat dökün ve sonra tüylerin olduğu yere uygulayın. Sabah kalktığınızda aynaya bakın, şok geçireceksiniz. Yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak kadınlar için hep can sıkıcıdır. Pahalı kozmetik ürünlere para vermek yerine bu doğal tarif ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Hormonsal bozukluktan kaynaklanan yüzdeki istenmeyen tüyler eğer obezite, düzensiz menstürel döngü, yumurtalık kanseri gibi hastalıkların belirtileri değilse eğer endişelenecek bir durum yoktur. Sorun sadece görüntüseldir. Bu durumlarda ise size vereceğimiz çok kolay ve doğal çözümlerimiz var.

İstenmeyen tüylere karbonat: Yatmadan önce yapılması gereken bir karışımdır. 1 çorba kaşığı karbonatı 200 ml kaynar suya katın ve karıştırın. Soğumaya bırakın. Pamuklu bir bezi ya da kulak temizleme çubuğunu karışımın içine sokup ıslatın ve istenmeyen tüylerin olduğu yere sürün. Yıkamadan yatın ve sabah kalktığınızda etkisini görünce şok olacaksınız. Su ile durulayın ve besleyici bir krem sürün. Tedaviyi 2-3 kere uyguladıktan sonra istenmeyen tüyleriniz tamamen yok olacaktır.

İstenmeyen tüylere ısırgan otu yağı: Bu tarif 17. Yüzyıldan beri kullanılıyor ve istenmeyen tüylere karşı halen en etkili yöntemlerden biri. Hemen tarifine geçelim: 3ml zeytin yağına, 3 çorba kaşığı ısırgan otu yağını dökün ve sıcak bir yerde 2 hafta bekletin. Kavanoz içine doldurun ve kullanmak istediğinizde bir parça pamuğu bu karışım ile ıslatıp istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye sürün. 30-40 dakika bekletin ve sonra ılık su ve sabun ile durulayın. Tüyler dökülene kadar tedaviyi sürdürün.

İstenmeyen tüylere sarımsak: Birkaç diş sarımsak alıp ezerek suyunu çıkartın. Tüyler dökülene kadar günde 3-4 defa 30 dakika boyunca cilde uygulayın. Sonra hafif sabun ve su ile durulayın ve nemlendirici uygulayın. Bu doğal yöntemlerin daha fazla insana ulaşması için haberi lütfen sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmeyin.

Ceviz kürüyle istenmeyen tüylere çözüm

Doğal tüy dökücü krem nasıl yapılır devamı için tıkla

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar