O Ses Türkiye Hasan Doğru’nun son hali

Paylaş
 

O Ses Türkiye Hasan Doğru’nun son hali görenleri tam anlamıyla şok etti, Acun Ilıcalı’nın tekrar konuk ettiği Hasan Doğru tam 40 kilo vermiş olarak ekranlara çıktı.

O Ses Türkiye yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Hasan Doğru akıllarda kilolu olarak kalmış ve bu kadar kısa sürede nasıl zayıfladığını bir çok kişi merak ediyor.

O Ses Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde 3. sezonun şampiyonu Hasan Doğru, stüdyoyu ziyaret etti.

Hasan Doğru, O Ses Türkiye’nin üçüncü sezonunda yer almış ve Gökhan Özoğuz’un takımıyla birinci olmuştu.

Hasan’ı gören jüri üyeleri ve seyirciler şaşkınlığını gizleyemedi.

9 ayda yaklaşık 40 kilo veren Hasan Doğru, 115 kilodan 75 kiloya düştüğünü söyledi.

Hasan Doğru nasıl zayıfladı : Doğru, düzenli beslenme ve diyet yaparak kilo verdiğini söyledi.

Hasan Doğru Kimdir ?

27 yaşında, Zonguldak/Kozlu da dünyaya geldi ve burada büyüdü. Ancak aslen Ordu”lu. Zonguldak”a dedem madende çalışmak için gelmiş. Solistlik ve oyunculuk her zaman hayalini kurduğum işler olduğu için liseden sonra Belediye Kültür Merkezi”nde müdür olan komşumuz Abdullah Bey”in yardımıyla Tiyatro Arın adlı grupta rol alıp, tiyatro sınavlarına çalışmaya başladım. Tiyatro sınavlarını iki kere denedim, başarısız oldum. İkinci denemenin ardından Zonguldak”ta opera bölümünün açıldığını duydum. İlk denememde sınavı kazandım ve opera bölümünün ilk öğrencilerinden ve ilk mezunlarından oldum.

Hasan Doğru, O ses Türkiye yarışmasına arkadaşlarının isteği üzerine katıldı, O ses”in seçmelerine de arkadaşları ile birlikte geldi, Opera mezunu olan Hasan Doğru, Memleketi olan Zonguldak/Kozlu”da kendi restoranlarında çalışıyordu, ancak birgün o ses Türkiye”ye arkadşlarının isteği üzerine katıldı ve yarışmada 1. oldu.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar