Göz altı morluklarını yok eden karbonat maskesi

Göz altı morluklarını yok eden karbonat maskesi
Paylaş
 

Göz altı morluklarını yok eden karbonat maskesi

Göz altı morluklarını yok eden karbonat maskesi: Günümüzde, artık insanların büyük bir bölümü, birçok sağlık problemlerinin tedavisinde karbonatın ne kadar kuvvetli, muhteşem bir madde olduğunun bilincinde. Karbonatı, temizlik, yemek pişirme ürünü olduğu gibi güzellik malzemesi olarak da kullanabilirsiniz.

Göz altı morluklarından ve göz altı torbalarından nasıl kurtulursunuz?

En iyi yüz maskelerinde mutlaka karbonat vardır. Aşağıda sizler ile paylaşacağımız tarif sayesinde göz altı morluklarından ve göz altı morlukları nasıl geçer diye çareler aramaktan kurtulacaksınız.

Tarif: Yarım çay bardağı sıcak çay ya da sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı karbonat koyun. Güzelce karıştırın. Pamuğu bu karışıma batırın ve gözlerinizin altındaki morlukların üzerine koyup, 15 dakika bekletin. Pamuğu alın ve güzelce yüzünüzü yıkayın. Sonrasında kaliteli, organik nemlendirici bir krem sürün.

Karbonat ile sivilcelerin tedavi edilmesi: En etkili ve sivilcelerden doğal olarak kurtulma formüllerinde mutlaka karbonat vardır. Karbonat sayesinde sivilcelerin yüzde bıraktığı izlerden de kurtulabilirsiniz. Aşağıda, sizlerle ile paylaşacağımız tarif sayesinde sivilcelerden, göz altı morluklarından kurtulabilir cildinizi yenileyebilir, muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Eminim, birçoğunuzun aklından şu geçiyordur, piyasada yüzlerce pahalı kozmetik ürünlerinin yapamadığını basit bir karbonat mı yapacak? Aslında, hayat gayet basit, karşılaştığımız sorunların çözümü de genelde basit, fakat hayatımızı ve karşılaştığımız sorunları karmaşık, içinden çıkılmaz bir hale getiren bizleriz. Kozmetik ve ilaç endüstrisi ürünlerinde ne kullanıyor? Yüce Allah’ın bizlere sunduğu bitkileri, ürünleri. Şimdi gelelim tarifimize:

Tarif: Bir çay kaşığı karbonatı bir kaseye koyun ve üzerine birkaç damla su damlatın. Güzelce karıştırın. Suyu çok aşırı koymayın. Cildinize sürdüğünde akmayacak, maske halinde duracak şekilde olmalı. Krem şeklindeki bu karışımı parmaklarınız ile sivilcelerinizin üzerine ve tüm yüzünüze sürün, fazla bastırmayacak bir şekilde masaj yapın. Bu karışımı 4-5 dakika kadar cildinizde bekletin. Su buharlaştıkça, bu karışım cildinizde kuruyacak, katılaşacak. Sonrasında güzelce yüzünüzü yıkayın. Tavsiye: bu işlemi düzenli olarak her gece yatmadan önce yapın.

Göz altı torbaları için sarı karbonat maskesi nasıl yapılır

Bu haberimizi sosyal medyada paylaşarak pahalı kozmetik ürünlere para vermek yerine doğal ve zararsız maskeler ile aynı etkiye sahip olabildiğinizi göstermeyi unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar