Genç kızın bütün vücudu pembeye döndü

Paylaş
 

Güzellik ürününü yanlış kullanan genç kızın bütün vücudu pembeye döndü!

Görünen o ki bir ürün ne kadar organik de olsa yanlış kullanım yüzünden beklenmeyen sonuçlarla karşılaşılabiliyor. İngiltere menşeli çok ünlü bir kozmetik markasının doğal ürününü yanlış şekilde kullanan genç kız hiç ummadığı bir durumla burun buruna geldi!

Pembe normalde rahat hissettiren ve dinlendiren bir renktir, fakat bu sefer tam tersi oldu…

Thesun.co.uk’ta çıkan habere göre Birleşik Krallık’ın Liverpool kentinde yaşayan Abi Shenton banyo yapmak için mağazadan pembe top şeklindeki üründen aldı. Eve gelip banyo yaptığında ise inanılmaz bir şok yaşadı.

Tüm vücudu flamingo pembesine dönmüştü ve yıkayarak geçmiyordu. Paniğe kapılan genç kız hemen markanın Twitter hesabına tweet attı.

“Sadece hızlı bir soru. Ürünleriniz insan vücudunu florasan pembeye dönüştürüyor mu?” 

pembe

Maalesef zavallı kızın bunu çevresine açıklayacak bir bahanesi dahi yoktu. Hatta buna güneş yanığı demeyi bile düşündü ancak bu talihsiz olay ocak ayının ortasında gerçekleşmişti.

MARKA HEMEN İRTİBATA GEÇTİ

Markanın kızla irtibata geçmesi uzun sürmedi ve hemen tweet’e cevap verdiler. Görünen o ki onlar da en az genç kız kadar şoktaydılar.

twit

“Lütfen Birleşik Krallık’taki arkadaşlarımızla irtibata geç onlar sana bu konuda yardımcı olacaklardır”

Söz konusu marka, pempeye dönen Abi’ye bu kadar arkadaşça yaklaştıktan ve küçük bir kalp emojisi gönderdikten sonra Abi’nin siniri bir nebze de olsa geçti ve yumuşadı.  Firma onun beklediğinden daha fazla ilgili davranmıştı. Daha sonra ise işin aslı anlaşıldı.

meyve

YANLIŞ KULLANIM

Aslında en başta markaya kızılacak bir neden yoktu. Abi Shenton direktifleri doğru okumamıştı ve ürünü yanlış kullanmıştı. Bu çok basit bir hataydı fakat onun pembeye dönmesine neden oldu.

Daha sonra abi bu yanlış anlaşılmayı düzeltti.

HATASINI DÜZELTTİ

Olayın patlamasının ardından genç kız hatanın kendisinde olduğunu anlatan yazıyı bir güzellik sitesinde paylaştı:

“Bu ürün köpük banyosu için değildi. Doğru ptosedürü uygulamak için onu su ile seyreltilip kullanmak gerkiyordu. Fakat ben onu bir sabun zannettim ve tüm vücudmu ve yüzümü onunla ovdum (neden saçlarımın kuruduğu anlaşılıyor). 3 gün geçtikten ve bir çok banyo yaptıktan sonra artık pembe değilim!

Ben ürünü yanlış kullanmışım. Bu markayı seviyorum ve oradan alışveriş yapmaya devam edeceğim. Kötü olan tek şey ürünü alırken nasıl kullanmam gerektiğinin bana söylenemesiydii. Orda çalışan yardımsever bir arkdaşımlimon zeytin yağı ve yüzyıkma jeli ile vücudumdaki pembeliği çıkarmama yardım etti.”

Eminiz genç kız bundan sonra direktifleri daha dikkatli okuyacak…

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar