Bikini bölgesi kararmasına doğal çözüm

Paylaş
 

Bikini bölgesi kararmasına doğal çözüm : Kasık bölgenizde ve bacak aralarınızda oluşan kararmalar bütün kadınların sorunudur. Genellikle koltuk altı gibi çok sürtünmeye maruz kalan bu bölgelerde terlemeyle beraber kararmalar olur. Size bu yazımızda bölgelerdeki kararmalar hakkında doğal ve pratik çözüm sunacağız.

Kabartma tozu – Kabartma tozu kullanarak cildinizi temizleyebilir ve kararmış bölgelerinizden kurtulabilirsiniz. 4-5 çay kaşığı soda ve 5 kaşık kabartma tozu ile biraz suyu karıştırarak kalın bir macun yapın ve sonra rengini açmak istediğiniz bölgelerinize sürün. Daha sonra da kurulayın ve bu işlemi haftada iki kez tekrarlayın.

Aloe Vera – Cilt hücrelerini onarıcı ve yenileyici özelliğe sahip aloe vera ile kararmış bölgelerinizin rengini açmak mümkün. Aloe vera jelini cildinize sürün ve 20 dakika bekletin. Daha sonra bu bölgeyi durulayın, her gün bu işlemi devam ettirin.

Limon – Ölü cilt hücrelerini ortadan kaldırır ve içerdiği C vitamini ile cilt yenilemeye yardımcı olur. Limon suyunu bikini bölgenize sürün ve 20 dakika bekledikten sonra durulayın. Sorun ortadan kalkana kadar 2 günde bir uygulayın.

Salatalık – Deri tahrişini önler ve limon suyu ile kombine edildiğinde sonuçlar harika olacaktır. Limon salatalık suyu ve bir tutam zerdecal ile karanlık bölgelerinden kurtulun. Hiçbir yan etkisi olmadığı için istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ayrıca bir dilim salatalık ile de kararmış bölgenizi ovabilirsiniz işlem bittikten sonra. 20 dakika bekledikten sonra su ile durulayın.

Koltuk altı kararmasına karşı 5 yöntem haberini okumak için tıklayın

Koltuk Altınıza Patates Rendesi

Haberin devamı için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar