10 günde 10 kilo verdiren diyet programı

Paylaş
 

10 günde 10 kilo verdiren diyet programı! Sıkı ve azimli bir çalışma ile 10 gün gibi kısa bir süre de iki beden küçüle bilirsiniz. Her hangi bir ilaç kullanmadan tamamen kendi çabalarınızla bu diyeti yapmanız mümkün.

Diyet bitiminde verdiğiniz kiloları gördükçe motive olacak ve zayıflama sürecine devam etmek isteyeceksiniz. 10 günde 10 kilo verdiren diyet programı listesi oldukça zorlu, ancak 10 gün dayandığınızda farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Diyet boyunca; Yasaklar Listesi şöyle oluşuyor:
Beyaz ya da kepek ekmeği, Süt, yoğurt, peynir, ayran, Meyve, Bal, tereyağı, reçel, Çikolata, tatlı, tuzlu, Havuç

Yiyebileceğiniz yiyeceklerin listesi ise şöyle:
Haşlanmış sebze, Etsiz ve kremasız tüm çorbalar, Fındık, kuru meyve, Yumurta, Lahana çorbası, Yeşil salata, Tavuk, balık, et, Beyaz lahana, Ispanak, Domates-salatalık, Şekersiz çay, kahve, Mantar, Karnabahar, brokoli
Yiyebilecekleriniz listesinde yer alan yiyecekleri, 10 gün boyunca kendi beslenme düzeninize göre uyarlayabilirsiniz.

Ancak güne mutlaka 2 adet yumurta ile başlamanız gerekiyor. Protein değeri yüksek olduğu için sizi uzun süre tok tutacaktır. Ayrıca sabah uyanır uyanmaz 2 bardak ılık su ( sirkeli) içmeniz öneriliyor. Eğer sirke sevmiyorsanız limonlu suyu da tercih edebilirsiniz. Günde 1 saat spor ve en az 3 litre su ile desteklemeniz gereken bu diyet listesi sayesinde, sadece 10 günde yaklaşık 2 beden incelebilirsiniz.

Oldukça ciddi bir kilo kaybı yaşamanızı sağlayan bu diyet süresince, mutlaka spor yapmanız gerekiyor. Diyet ani kilo kaybına neden olduğundan, sarkmaların oluşmasını engellemek için spor şart. Spor sakın ama sakın bırakmayın. Günlük yarım saatlik yürüş yapmanız şart. Güzel ve ince görünmeninde bir bedeli var elbet.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar