Yüzdeki lekeleri geçiren patates maskesi nasıl yapılır

Yüzdeki lekeleri geçiren patates maskesi nasıl yapılır
Paylaş
 

Yüzdeki lekeleri geçiren patates maskesi nasıl yapılır

Yüzdeki lekeleri geçiren patates maskesi nasıl yapılır: Yazın yaklaşmasıyla beraber yüzümüzdeki siyah lekeler daha da belirgin olur ve güneş ile beraber büyür. Bu sezon lekesiz bir yaz geçirmek için size 3 gecede lekeleri yok eden patates maskesi tarifi vereceğiz.

Patates maskesi piyasada yüksek paralara satılan kozmetik ürünlerden daha etkili ve doğal çözümdür.

Patatesin cildimize faydaların kısaca özetleyerek başlayalım.

Patates; gözaltındaki torbaları küçültür, koyu ve açık lekeleri çıkartır. Yaşlanma izlerini yok eder ve akneleri azaltır. İşte patates ile cildinize yapabileceğiniz pratik tarifler.

Limonlu patates maskesi: Yarım çiğ patatesi püre hamur kıvamına gelene kadar ezin ve yarım limon suyu ekleyin. 15 dakika boyunca yüzünüze sürün ve 10 dakika sonra ılık su ile yıkayın. Yüzdeki lekeleri ve siyah noktaları geçirir.

Soğan patates maskesi: Yarım soğan ve 1 adet patatesi çiğ olarak robottan geçirin ve oluşan karışımı 10 dakika yüzünüze uygulayın. Su ile durulayın. Yaşlanma belirtileri ve kırışıklıkları yok edecektir.

Salatalık ve patates maskesi: 1 adet salatalığı yarım patates ile püre haline getirin ve 20 dakika buzdolabında bekleyin. Daha sonra bolca yıkamış olduğunuz yüzünüze bu maskeyi uygulayın. Sivilce ve aknelere çok iyi gelecektir.

Koltuk Altınıza Patates Rendesi Uygulayın

Patates suyunun faydaları nelerdir: Patates suyu kanser hücrelerini öldürür, şeker hastalığına iyi gelir, gastrit için en etkili tedavidir ve tansiyonu düşürür. Modern tıp kadar etkili olan bir diğer tedavi yöntemi ise doğal tedavi yöntemidir. ve patates suyunun inanılmaz faydaları vardır. Meyve suyu gibi içilebilen patates suyu şeker hastaları için, kanser hastaları için ve yüksek tansiyon gibi pek çok hastalığa faydaları yüzyıllar öncesinden bilinmektedir. YAZININ DEVAMI

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar