Yatarken ayaklarınıza Vicks sürün

Paylaş
 

Vicks diye satılan ve annelerin çok iyi bildiği bu ürün , içerdiği bir kaç bitki ile vücuttan absorbe edilerek sizi tedavi edildiği belirtilmiştir. Vicks sürekli göğsüme ve boğazıma süren biri olarak ayaklarımda 20 dakika içinde emildiğini duyunca inanamadım ve denemek istedim. Bunu bir diş sarımsağı topuğunuza sürerek de deneyebilirsiniz. 20 dakika sonra sarımsak tadını ağzınızda hissedeceksiniz.

Yatarken ayaklarınıza Vicks sürün En İnatçı Öksürüğü 20 Dakikada Kesiyor

İlaçlar bile öksürüğü bir kaç güne geçirirken bu mucizenin 20 dakikada geçirmesi ilginç ama gerçek. Vicks Vaporup topuklarınızın altına güzelce süren ve bir poşet yada streçle sararak üzerine çorabınızı giyin 5 dakikada rahatlama hissettiğinizi 20 dakikada öksürüğünüzün tamamen geçerek balgam atmaya başladığınızı görebilirsiniz.

Nane Yağıda Kullanılabilir

2 Gün üst üste en ağır antibiyotik ilacı kullanarak sürekli öksüren biri olarak bu iksiri nane yapı ile denedim ve aynı etkiyi gösterdi. 2 gündür geçmeyen öksürük 5 dakikada geçti ve hemen 3 yaşındaki kızıma denedim ilaç kulanmaktan daha iyi olduğu için. Ve çocuğumun öksüğü geçti ve burun akıntısıyla attı. Ayrıca sabaha kadar rahat ve ferah bir şekilde uyanmanızı sağlıyor. Eski Enerjinizi geri kazandırıyor.

Sizinde eğer çocuğunu, torununuz ve arkadaşlarınız varsa onlarla bunu paylaşın, evde yatarken ayaklarınıza Vicks sürün ve ilaç kullanarak midenizi çürütmek yerine doğal ve yüzde yüz etkili bir yöntemi kullansınlar.

Karbonatın ayaklarınıza inanılmaz mucizesi

Karbonatın ayaklarınıza inanılmaz mucizesi

Kuru, sert ve çatlamış topuklar özellikle ayakkabılarımızın içinde rahatsız etmektedir. Karbonat ile ayaklarınızı hem yumuşacık hem de rahatlamış olarak ucuz ama çok etkili bir yöntemdir. Özellikle bütün gün ayakta olanlar için bir kurtarıcı niteliğindedir. Aynı zaman da ayaklarınıza pedikür yaparak ölü deriyi kaldırır.

Karbonatın Ayaklarınıza İnanılmaz Mucizesi

3 yemek kaşığı karbonat ile 4-5 litre sıcak suyu bir kap içerisinde karıştırınız. Karbonat eriyince ayaklarınızı içine koyun ve 15-20 dakika kadar bekletin. Çıkarttıktan sonra ise vazelin yada nemlendirici sürerek poşet ile ayaklarınızı sarınız. Ayrıca Nemlendirici yerine Vicks yada soğan koyarsanız iltihabı ve arılarınızı da atmış olursunuz. Özellikle kadınlar da oluşan idrar yolu iltihabı tedavisinde de kalıcı çözüm üretir ve sabah kalktığımızda yumuşacık ve rahatlamış ayaklara sahip olacaksınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar