Tüm sırları 1 dakikada öğrenin

Paylaş
 

Tüm sırları 1 dakikada öğrenin: Gün içinde yaşanan stres, kirlilik vb. olumsuzluklar cildinizi olumsuz etkiler. İşte 1 dakika içinde daha iyi görünmenin sırları…

1- Yüzünüzde buz küpü gezdirin

2- Muz kabuğu kullanın!
Olgun bir muz kabuğunu cildinizin üzerinde 1 saat yani kabukları kahverengiye dönene kadar bekletin. Muz kuru cildi nemlendirir, doğal peeling etkisi yaratır.

3- Ruju dudaklarınızda hapsetmeyin!
Makyaj yapacak vaktiniz yok ama solgun görünüyorsunuz bu sorunu rujla çözebilirsiniz… Ruju yanaklarınıza ya da gözlerinize sürüp yayarsanız yüzünüzü daha canlı gösterebilirsiniz.

4- Tırnak parlatıcı kullanamıyorsanız blok kullanın!
Tırnak parlatıcınız yoksa ve tırnaklarınız kötü görünüyorsa tırnak blokları bir kaç saniye içinde manikürlü gibi görünen tırnaklara kavuşmanızı sağlayacak.

5- Çantadan çıkmayacaklar: Nane ya da Okaliptüs yağı!
Küçük bir şişe içinde mutlaka nane ya da okaliptüs yağını yanınızdan ayırmayın. Bu yağlar burun yollarınızı temizler ve daha iyi oksijen alarak cildinizin tazelenmesini sağlar.

6- Şişliklere göz roll-onlarıyla son!
Göz çevresinde oluşan şişlikleri göz roll-onlarıyla dakikalar içinde azaltabilirsiniz.

7- Göz içine kahverengi kalem sürün!
Siyah kalemlerin sert görüntüsünden çekiniyorsanız, gözünüzün iç kısmına kahverengi kalem sürün. Eğer gözünüzün dış kısmına siyah, iç kısmına kahverengi kalem sürerseniz gözleriniz daha canlı gözükecektir.

8- Enerji için çay yapın!
Günde bir kaç fincan bitki çayıyla, günü enerjik geçirebilir aynı zamanda da sağlıklı kalabilirsiniz.

9- Gözle burun birleşimine aydınlatıcı sürün!
Gözlerinizin iç kısmına hafifçe süreceğiniz aydınlatıcı daha dinç bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Lezzetli ve bol vitamin içeren muzun faydaları saymakla bitmez. Muz kabuğunu çöpe atmadan önce iki kez düşünün! Bir sonraki Haberimizi okumak için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar