Saç Ekimi Sonrası Düzeltme Operasyonları

Paylaş
 

Saç ekimi operasyonları, genelde çeşitli sebeplerden dolayı saçlarında dökülme meydana gelen kişilerin daha iyi ve kaliteli bir görünüm elde etmek için tercih ettikleri cerrahi operasyonlardır. Bu operasyonların kimlere uygulanabileceğine ancak uzman doktorlar karar verebilir. Doktorlar tarafından uygun bulunmayan kişilerin bu operasyonu geçirmeleri neredeyse mümkün değildir. Bu işlem de kafa, ense, sırt ve gerektiğinde göğüs bölgesinden saç kökleri alınarak kafanın gerekli yerlerine nakledilir. Bu cerrahi müdahale sırasında hastalara genelde lokal anestezi uygulanmaktadır.

Bazı bireyler burun estetiği sonrasında da olduğu gibi bu ameliyat sonrasında istedikleri görüntüye kavuşamamaktan şikâyetçidirler. Çeşitli problemlerden dolayı bazen istenilen sonuca ulaşılamayabilir. Bu problemi yaşamak istemiyorsanız doktor ve hastane seçiminizi çok iyi yapmalı ve ameliyat için gerekli hazırlıklarınızı tam bir şekilde yapmalısınız. Eğer bu operasyonu geçirdiyseniz ve istediğiniz görüntüye ulaşamadıysanız bazı düzeltme operasyonları mevcuttur.

Düzeltme operasyonları sayesinde istediğiniz görüntüye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düzeltme işlemleri için uzman doktorların hizmet verdiği FBM Estetik Tıp Merkezi’ni tercih ederek hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.  Düzeltme işlemleri maalesef tüm hastalara uygulanamamaktadır. Bu işlemin kimlere uygulanacağına uzman doktorlar karar vermektedir. Saç ekimi yaptırmak için hiç adını duymadığınız hastaneleri ya da doktorları tercih etmeniz durumunda pişman olabilirsiniz. Saç köklerinin dibinde çukurluk oluşması, saç köklerinin orantısız çıkması, ön saç çizgisinin fazla geride olması ya da istenilen doğal bir görüntü olmaması gibi sorunlar sebebiyle düzeltme işlemleri tercih edilebilir.

Liposuction, burun estetiği ve diğer cerrahi müdahaleler gibi saç ekimi operasyonları da büyük önem taşımaktadır. Başından sonuna kadar bütün aşamalara özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu operasyonu geçirmeyi düşünüyorsanız FBM Estetik Tıp Merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu içeriktir.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar