Elçin Sangu makyajı nasıl yapılır

Paylaş
 

Elçin Sangu makyajı nasıl yapılır? Kiralık Aşk dizinin yıldız oyuncusu Elçin Sangu’nun makyajının nasıl yapıldığı şüphesiz diziyi izleyenler ve yıldız oyuncunun hayranları tarafından büyük bir merak konusuydu.

Elçin Sangu dizi çekimleri öncesi nasıl makyaj yaptırıyor? Elçin sangu makyajınasıl yapılır?

Makyaj sanatçısı Hamiyet AKPINAR’ın Youtube kanalındaki bu videoyu buradan izleyebilirsiniz.

İşte o video…

Elçin Sangu Kimdir?

13 Ağustos 1985 İzmir doğumludur. Oyunculuk yapan Elçin Sangu aslen Çerkeslidir. Mersin Üniversitesi Opera Bölümünde lisans eğitimi alan Sangu, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzeş Sanatlar Fakültesi’ni burslu kazanmıştır.

Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra birçok projede yer almaya başladı. 2011 yılında ekranlara gelen “Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli dizide canlandırdığı Jale karakteri ile ün kazanmıştır. Daha sonra 2012 yılında “Aşk Kaç Beden Giyer” dizisinde canlandırdığı Nehir karakteri ile ekranlara gelmeye başladı. Ardından oyunculuk kariyerine Bir Aşk Hikayesi, Sevdam Alabora, Kurt Seyit ve Şura dizileri ile devam etmiştir.

Şimdilerde ise yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile Kiralık Aşk dizisinde başrolü paylaşan güzel oyuncu bu dizi ile başarında zirve yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar