Sarımsaklı süt neye iyi gelir

Paylaş
 

Sarımsaklı süt neye iyi gelir

Süt ve Sarımsak, Astım, Verem, Zatürre, Uykusuzluk, Kalp Sorunları, Öksürük, İltihaplı eklem ağırısı ve Daha Fazlası İçin muhteşem bir tedavi yöntemidir.
Çoğu meyve, sebzeler veya baharatlar sağlığa kavuşmak için ilaç olarak kullanılır ve başka ilaçlara  ihtiyaç duyulmaz. Sizin için bir tarifi var ve buna sarımsak sütü deniyor. Doğal ve sıcak bir ilaçtır.

İhtiyacınız olanlar:

  • 500 ml süt
  • 10 diş sarımsak kıyılmış
  • 2-3 çorba kaşığı bal
  • 250 ml su.

YÖNTEM:

Bir tencereye su ve süt koyun ve sarımsak ekleyin.  Tencereyi ocağa alın. Isı orta olmalı, daha fazla olmamalı ve durmadan karıştırılmalıdır. Biraz bekletip ılık olan karışıma bal ekleyin. Ve karışım ılık içinmelidir.

BU KARIŞIMIN TÜM FAYDALARI:

ASTIM:

Her gün 3-4 diş sarımsak yemek astımı geçirmeye fayda sağlar.

ZATURE:

Bu sütü günde 3 defa al sorunu tedavi etmeye yardımcı olur.

KALP DAMAR SORUNLARI:

Bu içecek kötü LDL kolesterolü azaltır ve pıhtı oluşumunu durdurur, bu nedenle kalp sağlığı çok daha iyi olur. Eğer bunu az yağlı ya da yağsız sütle yaparsanız, daha da etkili olacaktır.

SARILIK:

Sarımsak da bunu iyileştirmek ve toksin çıkarmak için harika. Sarımsak iyi enzimleri aktive eder ve karaciğeri iyi çalışır. Karaciğerimizin vücuda detoks yapması için sülfür ihtiyacı vardır ve sarımsak bumı içerir. Bu karaciğer için çok önemlidir ve yağlı karaciğer hastalığı için daha da iyi. Allicin, selenyum da içerir ve daha fazla safra oluşturarak karaciğerin yağları azaltılır.

Allicin zararlı saldırılara karşı sarımsağın savunma mekanizmasıdır diyebiliriz.

Bu karışımı 5 gün boyunca içerseniz, sarılık kaybolur.

EKLEM AĞRILARI:

Bu karışımı her gün karıştırın ve böyle ağrıları veya iltihapları azaltın

UYKUSUZLUK:

Bu tür karışımlar sizi rahatlatır ve daha fazla rahatlamanıza yardımcı olur.

ÖKSÜRÜK:

Buna zerdeçal ekleyin ve mükemmel öksürük tedavisi olur. Öksürüğe karşı  sarımsak, süt ve zerdeçal yapın. Sarımsak bakterileri öldürür ve hatta bal eklerseniz kronik öksürük sorunlarını sonsuza dek yatıştırır.

AKCİĞER TÜBERKÜLOZU:

Bu karışım da bu problem için harika. Bu durumda sarımsaktaki kükürtün büyük bir yardımı olur. 1 gr sarımsak, 240 ml süt ve su 1 litre kullanın. Onların hepsini karışık kaynatın ve sonunda başlangıç ​​miktarının ¼’üne sahip olacaksınız. Günde 3 kez tüketin.

KOLESTEROL:

Bu karışımı ısıtın ve 7 gün boyunca da kötü LDL kolestrolü düşürecek ve iyi HDL olanı artıracaktır.

SİNDİRİM:

Sarımsak bir antiseptiktir ve bu da güçlü bağışıklık ve iyi sindirim demektir. Ayrıca lenf sistemi ve toksik  temizliği için de mükemmeldir. Ayrıca, sarımsak ishal vakalarına da yardımcı olur.

İKTİDARSIZLIK:

Bu süt de bu tür sorunlar için harika. Ayrıca hem kadın hem de erkek doğurganlık konularında haşlanmış sarımsak parçalarını yemeyi düşünebilir.

SİYATİK:

Sarımsak sütü, siyatik olarak da bilinen sinir ağrısını giderir. Zamanla, bu tedavi gelecekte kalıcı faydalar bırakacaktır.

Sarımsakla Hipertansiyon tedavisi nasıl yapılır

Sarımsakla Hipertansiyon tedavisi nasıl yapılır : Hipertansiyon şikayetiniz var mı? Ailenizde tansiyonlarıyla sorun yaşamaya başlayan biri mi var? Öncelikle, her zaman doktorunuzun tavsiyelerini uygulamalısınız. İkinci olarak, alışkanlıklarınızı değiştirmenizin gerekli olduğunu fark etmeniz önemlidir. Ancak, unutulmaması gereken bir ev tedavisi de mevcuttur:sarımsak. Devamı için tıkla

Vücuda sürülen sarımsaklı yoğurdun muhteşem etkisi

Hastalıklar pusuda beklerken yüksek ateş şikayeti vücuttaki enfeksiyon ya da bakteri belirtisi olarak ortaya çıkıyor.

Yüksek ateşin gelişini haber veren en belli başlı belirtiler ise üşüme duygusu ve vücudun kontrol edilemeyecek şekilde titremesidir diyen uzmanlar şu karışımların yüksek ateşi düşürmede etkili olduğunu bildiriyor: İşte Vücuda sürülen sarımsaklı yoğurdun muhteşem etkisi… Devamı için tıkla

Sarımsakla sivilceler nasıl yok edilir

Sivilcelerinizden bir türlü kurtulamıyorsanız, sarımsak ile yapılan bu karışım sayesinde arınmış bir cilde kavuşabileceksiniz! Devamı için tıkla

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar