Mustafa Koç öldü mü – Sağlık durumu ve son durum ne?

Paylaş
 

Mustafa Koç öldü mü – Neden öldü, Sağlık durumu ve son durum ne? – SON DAKİKA!

Mustafa Koç öldü mü, kalp kirizi geçiren Mustafa Koç’un sağlık durumu ne? Son Dakika! detaylar haberimizde

Mustafa Koç kalp kirizi geçirdi. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un bu sabah saatlerinde kalp krizi geçirdiği öğrenildi.Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç’un sağlık durumu ile ilgili henüz bir net bilgi yok.Klap kirizi sonucu Beykoz Devlet Hastanesin’e kaldırılan Koç’un yaşama döndürülmeye çalışmaları sürdüğü alınan bilgiler arasında.

MUSTAFA KOÇ KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, iş adamı Mustafa Koç bu sabah saatlerinde kalp krizi nedeniyle Beykoz Devlet hastanesi’nde acil servisine olarak kaldırıldı. Koç’a 40 dakikadır yeniden canlandırma müdahalesi yapılıyor.

HAYATA DÖNDÜRÜLMEYE ÇALIŞILIYOR

Mustafa Koç, İstanbul’da geçirdiği kalp krizinden sonra Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılamasının ardından hayata döndürülmeye çalışılıyor. Koç Holding’den yapılan açıklamada, Mustafa Koç’un tedavisinin devam ettiği belirtildi.

HEMEN AMELİYATA ALINDI

Hastane kaynaklarına göre Koç, ambulansla hastaneye getirildiğinde hemen acil servis bölümünde ameliyata alındı. Hayata döndürülmesi için gerekli müdahaleler yapılıyor. Koç Holding Kurumsal İletişim Müdürlüğü ise, Koç’un ambulansla yoldayken sosyal medyada öldüğüne dair bilgilerin yayıldığı belirtildi.

MUSTAFA KOÇ KİMDİR?

Mustafa Vehbi Koç 1960, İstanbul doğumludur. Türk iş adamı. Koç Holding yönetim kurulu başkanıdır. İsviçre’de Lyceum Alpinum Zuoz (1980) ve ABD’de George Washington University (1984) mezunudur. 4 Nisan 2003’ten beridir Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Sosyal alandaki hobileri golf, binicilik, havacılık ve Scuba’dır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Mustafa Koç evli ve iki kız çocuk babasıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesidir. İstanbul Golf Kulübü’nün başkanlığını yapmaktadır. Mustafa Koç, 2014’te Danimarka’da düzenlenen Bilderberg toplanısına davetli olarak katılmıştır.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar