Karın bölgesi inceltme yöntemi

Paylaş
 

Karın bölgesi inceltme yöntemi : Karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak kolay bir iş değildir ama imkansız da değildir. Sağlıklı bir diyet, biraz fiziksel egzersiz ve belli başlı tariflerle karın bölgesindeki yağlarla başa çıkabilirsiniz ve istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Karın bölgenizi inceltmek için öneriler

 • Karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmak ve karnınızı inceltmek için yağ tüketiminden kaçınmalısınız ve biriken yağları eritmeye odaklanmalısınız.Eğer günlük yağ alımını azaltmazsanız ne yaparsanız yapın sonuç alamazsınız.
 • Eğer abur cuburu çok seviyorsanız ve sık sık tüketiyorsanız, vücuda yağ alımının yanı sıra zarar verdiğinizi de bilmelisiniz ve ayrıca uzun vadede ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Abur cubur yemeyi tamamen bırakın. 
 • Az yağlı proteinler tüketin, yağsız et, soya ve baklagiller tüketin.
 • Aşırı süt ürünü, şekerli içecekler ve işlenmiş yiyeceklerden kaçının.
 • Gıda hassasiyeti yaşıyorsanız, hangilerinin sizi etkilediğini bulun ve tüketmekten kaçının. Gıda hassasiyeti mide şişkinliğine yol açıp karın bölgesini etkileyebilir.
 • Günlük gazlı ve şekerli içecek ihtiyacınızı suyla değiştirin. Su içmek vücudu nemli tutmak ve vücuttan toksinleri atmak için en iyi yoldur. Yeterince isterseniz bu alışkanlığı edinmeniz kolay olacak.
 • Karın bölgesine odaklı egzersizlere konsantre olun. Karın egzersizleri, bacak kaldırma vb. Ayrıca kardiyovasküler egzersizleri de arttırmalısınız, bunlar da yağları eritmek için önemlidir.
 • Stresten kaçının, çünkü stres kortizol hormonu üretimini arttırır; böylece kişi daha fazla yemek ister. Bu da obezite ve özellik karın bölgesinde kilo alımına yol açar.
 • Karın bölgenizi değiştirmek için duruşunuzu düzeltin. Şu egzersizi yapın: Ayna önünde durun ve uygun duruşu bulun. Karın bölgenizdeki değişimi hemen fark ettiniz mi? Bu şekil karnı düzeltmek ve daha iyi bir duruş için anahtar.

egzersiz

Yağları yakmak ve karnınızı inceltmek için tarifler

Bu güçlü tarif iyi bir diyete ve egzersize eşlik eder, bunlar da bölgesel yağları azaltmak için ana amacımıza hizmet eder. Üç ana malzemesi var: Karaturp, limon kabuğu ve bal.

Bu malzemeler yağlara karşı savaşta birebirdir, metabolizmayı güçlendirir, vücuttan toksin atılımını sağlar, birikmiş sıvıların atılımına yardımcı olur ve bunlara ek olarak beyin işlevlerini, hafızayı, duymayı ve görmeyi olumlu olarak etkiler.

Malzemeler

 • 125 gram karaturp
 • 3 limon
 • 3 yemek kaşığı bal

Yapılışı

Bunları karıştırmadan önce karaturbu ve limonu iyice yıkayın ve dezenfekte edin. Çünkü her yerlerini kullanacaksınız. Mikroorganizmaların tamamen temizlenmesi için ikisini de içinde eşit miktarda su ve sirke olan bir kaba atın. 

Malzemeleri dezenfekte ettikten sonra karaturbu mikserden geçirin. Limonları kabuklarıyla kesin ve onları da miksere atın. Son olarak 3 kaşık balı ekleyin ve her şey iyice karışana kadar karıştırın.

Bu karışımdan günde yemekle beraber iki kez bir yemek kaşığı yiyin. Bunu cam şişeye koyup buzdolabınızda saklayın. 3 haftada bu tarife ek olarak egzersiz ve iyi bir diyet ile sonuçları fark edeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar