Zuhal Topal programını iptal etti

Paylaş
 

Zuhal Topal programını iptal etti : Geçtiğimiz günlerde programında şehitlerle ilgili konuşan damat adayına kızan arkasından da “Hayat devam ediyor” diyerek oyun oynatılmasına izin veren Zuhal Topal eleştirilere maruz kalmıştı. Ünlü sunucu Topal bugün, Ankara’da yaşanan patlama dolayısıyla programını iptal ettiğini açıkladı.

Hareketleri ve yaptığı açıklamalar ile yoğun eleştirilere maruz kalan Zuhal Topal, Ankara’da dün akşam saatlerinde yaşanan bombalı saldırı üzerine bugün yapılacak olan izdivaç programını iptal ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın altına takipçileri, “Yaptığın ayıbımı temizlemeye çalışıyorsun” yorumları bıraktı.

Bugün programını iptal etti

Zuhal Topal da Instagram hesabından takipçileriyle şu notu paylaştı:

“Değerli izleyici ve dinleyicilerimiz, yaşanan terör olayları sebebiyle derin üzüntü içinde olduğumuzu ve bugün yayınlanacak olan radyo ve televizyonprogramlarımızı yapmayacağımızı bilginize sunarım. Olaylarda hayatını kaybedenlere Allah’ tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar dilerim.”

Programında şehitlere saygısızlık yapmıştı

FOX TV’de yayınlanan programda Zuhal Topal’ın imza attığı skandal sosyal medyada büyük tepkiye sebep olmuştu. Topal, damat adayının “şehitlerimiz var programda oynanmasın” itirazına “hayat devam ediyor” diyerek karşı çıkmıştı. Topal, olayın hemen arkasından gelin adayına canlı yayında göbek attırarak başta sosyal medya olmak üzere herkesin eleştirilerine maruz kalmıştı.

Olayın arkasından sosyal medyada gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Topal, yaptığı konuşma sonrasında seyircinin de yanında olduğunu göstermek istedi. Topal’ın konuşması sonrası konukları zorla alkışlatan reji, program yönetmeninin hatası sonucu kameraya yansıdı. Durumu toparlamaya çalışan Zuhal Topal bu hareketiyle daha kötü duruma düşerek tekrar tepki çekti.

Ekran Alıntısı

http://www.bayanlarbilir.com/sehitlere-saygisizlik-yapan-zuhal-topaldan-yeni-skandal-5012

http://www.bayanlarbilir.com/zuhal-topal-olay-hakkinda-konustu-4988

http://www.bayanlarbilir.com/zuhal-topal-programini-iptal-etti-5227

http://www.bayanlarbilir.com/zuhal-topaldan-sehitlere-buyuk-saygisizlik-4965

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar