Zencefilli Su ile Romatizma ve Artrit Tedavisi

Zencefilli Su ile Romatizma ve Artrit Tedavisi
Paylaş
 

Zencefilli Su ile Romatizma ve Artrit Tedavisi : Romatizma ve artrit tedavisi için kullanın Zencefil Su Kaplama

Yıllarca zencefil soğuk algınlığı ve grip tedavisinde kullanıldı. Ayrıca, romatizma, siyatik, tromboz, artrit ve diğer benzer sağlık sorunları için etkili bir ilaç olduğu uzmanlarca kanıtlanmıştır. Artrit ve romatizma söz konusu olduğunda, zencefil ve su kaplaması yapmanın iki yöntemi var:

İlki zencefil su yöntemi

Hazırlanışı : Yarım çorba kaşığı zencefili 150 ml sıcak su ile karıştırın ve soğumaya bırakın. Bunu günde iki kez bir ay boyunca tüketin.

İkinci yol, zencefil su kaplaması yapmaktır

100-140 gram taze zencefili veya 30-40 gram kuru zencefili öğütün ve bir havluya koyun. havluyu ılık su dolu bir kaba koyun ve 5 dakika kaynatın. Zencefil su kaplamasını kullanırken suyun sıcak olduğundan emin olun. Havluyu sıcak sudan çıkartın, fazla suyu boşaltın ve etkilenen bölgeye koyun. Uyguladığınız bölgeyi sıcak tutmak için kaplamayı kuru bir bezle tekrar üzerinden sarın. Zencefil suyunun kaplamasını her 5 dakikada bir, en az 3 kez değiştirmelisiniz. Ağrılı alanları masaj yaparak dolaşımınızı iyileştirmek için aynı suyu kullanabilirsiniz.

Zencefil su kaplaması, romatizma, artrit, diş ağrısı, astım, eklem ağrısı, bel ağrısı, menstrüel ağrı, boyun sertliği ve böbrek taşı ağrısı için son derece yararlıdır.

FOTO GALERİLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYIN

İltihaplı Eklemleri, Kist ve Tümörleri Temizleyen Kür

Limon ve Ballı Maydonoz karışımını içtiğinizde Sonuçları Çok Etkili

İnsanlar onu genellikle garnitür olarak kullanır, ancak bir çok insanın var olduğunu bilmediği bir çok tıbbi özelliği vardır. Maydonoz popüler otlardan biridir. Genel sağlığınız için son derece yararlıdır.

Tüm sağlık özelliklerinizi Maydonoz Çayı tüketerek daha iyi hale getirebilirsiniz. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar