Yağ Yakan Zayıflatan Tilya Kürü Nasıl Yapılır

Paylaş
 

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Zayıflatan Tilya Kürü Nasıl Yapılır açıkladı

Özellikle internette online olarak satılan bir çok zayıflatıcı yağ yakıcı ürün mevcut. Ancak bilmelisiniz ki üretim yerleri / markaları belirsiz bu bitkisel ürünlerin pek çoğu sağlığımızı tehdit edebilir. Bilmediğiniz, kaynağı belli olmayan ürünlere güvenerek kullandığınız taktirde zayıflayacağım diye kemik erimelerine kaslarınızın erimesine yol açabilirsiniz.

12096026_1184807291535948_2624613737051990373_n

Bu sebeple lütfen bilmediğiniz güvenmediğiniz markalardan sitelerden bitkisel ürünler satın almayınız. İbrahim Saraçoğlu hocamızın hazırladığı zayıflamak isteyenlere özel doğal bir kür olan tilya kürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun yağlarınızı yaktıracak ve zayıflatan Tilya Kürü tarifini sizler için Bilgi Doktoru sitenizde paylaştık. Tilya, size değişik bir bitki gibi görünebilir. Belki de adını ilk defa duyuyor olabilirsiniz; tilya, diğer ismiyle kış ıhlamurudur. Şimdi, içerisinde tilya da bulunan harika çayın yapılışını açıklayacağız.

Zayıflatan Tilya Kürünün Malzemeleri;

  • 5 gram Altın otu (1 Tutam)
  • 10 gram Kuşburnu (10 – 12 Adet)
  • 10 gram Ihlamur (2 Tutam)

NOT: Kuşburnunu dövülmüş olarak kullanmayın.

Tilya Kürü Nasıl Kullanılır – (HAZIRLANIŞI)

750 gr kaynamakta olan suya 10-12 adet kuşburnu, 2 tutam ıhlamur ve 1 tutam altın otu atarak ortalama 8 – 9 dakika kaynatın.

Ilıyınca süzün.

Gün içinde 2 defa olmak üzere ortalama 6 saat ara ile tüketmeye özen gösteriniz. Yani ilk yarısını içtikten sonra diğer yarısını içmek için en az 6 saat bekleyiniz. Bu şekilde etkisini daha iyi göreceksiniz.

Yaptığınız kürün hepsini bir anda tüketmek zorunda değilsiniz; öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere ikiye bölerek içmenizde fayda olacaktır.

Hazırlayacağınız bu zayıflama çayı, yağ metabolizmalarını düzenleyerek yağ yakımına yardımcı olmaktadır.

Sizler de tilya kürü ile hızlı kilo verebilirsiniz ve aynı zamanda yağlarınızdan da kurtulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlunun Tilya Kürünü İçerek Ayda Kaç kilo Verilir?

Bu durum bünyeye göre değişebilmekle birlikte bu kür ayda yaklaşık 6 – 9  kilo vermenize yardımcı olacaktır. Fakat bu rakam aralığı, bazı bünyelerde 4-5 kiloya kadar düşebilmektedir.

Yaklaşık 1 ay süresince düzenli olarak uygulanması tavsiye ediliyor.

Beslenme düzeninizde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. (kaynak: www.ladinkahvesi.com)

Anahtar kelimeler:Yağ Yakan Zayıflatan Tilya Kürü Nasıl Yapılır, tilya kürü nedir, tilya kürü nasıl yapılır, zayıflatıcı kür, ibrahim saracoğlu, tilya zayıflatıcı kür, tilya kürü ile zayıflamak

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar