Vazelinin cilde faydası nedir

Vazelinin cilde faydası nedir
Paylaş
 

Vazelinin cilde faydası nedir

Vazelinin cilde faydası nedir: Günümüzde vazelinin en yaygın kullanım alanı kozmetik, kozmetik sektöründe ise cilt alanıdır. Birçok losyon ve kremin yapısında bulunan vazelin, cilt kuruluğunu giderir ve cildi yumuşatır.

Özellikle çok fazla oranda kurumuş olan ciltleri nemlendirmeye yardımcı olan vazelin, cilt üzerinde oluşmuş olan, kesik yaraları, çizik ve yanık şeklindeki yaraları iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.

Vücut losyonu olarak kullanılabilen vazelin, tüm ciltte oluşan pul pul dökülme, kuruluk ve çatlakları giderir, cilde yumuşaklık kazandırır.

Vazelinle siyah noktalarınızdan kurtulun

Bütün yaygın markalar bir şekilde cildinize zarar verebilir ama size daha güvenli bir yöntem söyleyeceğiz.

Yüzünüzü yıkayın ve temiz cilde vazelin sürün. Bölgeyi streç film ile kaplayın ve bir havlu ile üstünü kapatın.

5 Dakika sonra kuru bir peçete ile görüldüğü gibi siyah noktalara baskı uygulayın.

Vazelinin cilde faydaları

Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme

Diş macunu tuz ile Siyah nokta temizleme nasıl yapılır: Ciltte biriken yağ, kir zamanla ciltte bir takım sorunlara yol açmaktadır. Siyah noktalar da bunlardan biridir. Bir çok birey özellikle ergenlik çağına girdikten sonra siyah nokta problemi yaşamaktadır. Sizde eğer siyah nokta sorunu yaşıyorsanız bu maske size çok iyi gelecek. Siyah noktalardan arınmış bir cilt daha parlak, daha canlı ve temiz görünür. Sağlıklı ve güzel bir görünüm elde etmek istiyorsak eğer cildimize iyi bakmamız gerekir. Bunun içinde düzenli bakım şart. Size göstereceğimiz tarif ile siyah noktalardan kısa sürede kurtulacaksınız. DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

STREÇ FİLM İLE İLGİLİ HABERLER:

Streç Film Sararak Zayıflama yöntemi nasıl yapılır ? 

Streç film ile zayıflamak yazılı bu yazımızda hızlı kilo vermek ve fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak bir yöntemden bahsedeceğiz.

Vücudunuza streç film sararak zayıflamak gerçekten de mümkün. Peki ama nasıl? DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar