Öksürük kesen doğal şurup yapımı

Paylaş
 

Öksürük kesen doğal şurup yapımı:

Bu yazımızdaki tarif öksürmeyi kesmeye ve solunumu arttırmaya yardımcı olacaktır. Özellikle grip ve soğuk enfeksiyon mevsiminde olduğumuz kışın ayında oldukça yararlıdır. Bu tarifte kullanılan otlar boğazdaki ve akciğerlerdeki ağrıyı kesmeye yardım eder.

Gerektiğinde kötü akciğer tahrişi durumunda bu çayları sığırkuyruğu otu ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu bitkisel çayın etkisi ilaçlar kadar etkilidir. Bu doğal çay, çoğu öksürük şurubundan daha güçlü ve daha etkilidir.

Bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkileyen ticari kimyasal şurupların aksine, bu doğal ilaç, bağışıklığınızı arttırarak genel sağlığı iyileştirir.

Hem doğal hem de öksürük şurubundan daha etkili, videoyu izlemek için tıklayın

Gerekli malzemeler:

1 bardak yeşil çay ya da her sabah içtiğimiz siyah çay

Yarım çay kaşığı Karanfil

Yarım çay kaşığı Kekik

Yarım çay kaşığı Zerdeçal

2 çay kaşığı. Bal

Yarım limon

Yapılışı:

Sıcak bir çaya otları ekleyin. 3 dakika bekletip, limon suyu ve balı ekleyin.

Doktorlar  kronik öksürük sorunu olan insanların test yapmasını söylüyor.  Eğer kronik bir öksürük varsa, bir doktor tavsiyesi istemeden önce bu doğal yöntemi deneyin. Şikayetlerinizin azaldığını göreceksiniz. Sağlık dolu günler dileriz.

2 Saatte Akciğerdeki balgamı temizleyen kür

Alternatif kür:

Öksürük ve gribe soğan bal karışımı ilaçtan daha etkili antibiyotik:
Soğan bal karışımı, özellikle kış aylarında grip hastalığında, öksürükte tavsiye edilen etkili bitkisel çözüm yollarından biridir. Bu oldukça kolay hazırlanan, pratik bir yöntemdir. Bazı uzmanlar bu karışımın ilaçtan bile etkili olduğunu belirtirler. Özellikle çocuklardaki üst solunum yolu rahatsızlıklarında, ilaç dışında tedavi edici bir yaklaşım olur. Bildiğimiz gibi ilaçların yararlı etkileri olduğu kadar, bir yandan da vücuda olumsuz etkileri olabilir. Bu nedenle hastalıklarda doğal yöntemlerden destek alınmalıdır. Bunu yaparken bir uzmandan destek alınmasını öneririz. DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar